Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku

Okładka książki Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku Karol Okrasa
Okładka książki Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku
Karol Okrasa Wydawnictwo: Lidl, Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej Seria: kuchnia lidla.pl kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia lidla.pl
Lidl, Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej
2019-11-12
2019-11-12
4056489120612

Okładka książki Biblia od kuchni Karol Okrasa, Adam Szustak OP
Biblia od kuchni Karol Okrasa, Adam ...
Okładka książki Supermocni kontra złodzieje zdrowia Mirosław Jarosz, Maciej Jasiński, Tomasz Lew Leśniak, Piotr Nowacki, Karol Okrasa, Rafał Skarżycki, Janusz Wyrzykowski
Supermocni kon... Mirosław Jarosz, Ma...
Okładka książki Jeść zdrowiej Daria Ładocha, Karol Okrasa, Hanna Stolińska
Jeść zdrowiej Daria Ładocha, Karo...
Okładka książki Jeść zdrowiej. Warzywa i owoce Daria Ładocha, Paweł Małecki, Karol Okrasa, Kinga Paruzel
Jeść zdrowiej.... Daria Ładocha, Pawe...

Super wydany zbiór przepisów, w sposób dość przystępny i zrozumiały, produkty do kupienia w każdym niemal sklepie,
polecam

polecam

2048

W tej książce jest wszystko to, o czym już właściwie wiedzieliśmy wcześniej, ale zostało ono przedstawione w sposób w pełni zrozumiały i uporządkowany. Na uwagę zasługują proponowane jadłospisy, ograniczające ilość spożywanych kalorii. Ułatwi to osobom z nadwagą stosowanie prawidłowej diety, a tym samym dłuższe i zdrowsze życie.

Książka jest dość ogólna. Myślę, że będzie odpowiednia dla osoby, która nie ma żadnej wiedzy na temat odżywiania. Jej dużym plusem jest zwrócenie uwagi na problem alienowania się osób starszych i zachęta do utrzymywania kontaktów z rodziną i innymi seniorami.

Pomimo, iż jestem młodą osobą , dowiedziałam się cennych informacji z książki jak się odżywiać zdrowo, ile warzyw i owoców jeść dziennie oraz jak komponować dzienny jadłospis.
Książka zawiera ogólne informacje, podstawową wiedzę o chorobach i lekach . Których leków nie łączyć z suplementami,bo zamiast sobie pomóc ,szkodzimy .
Bardzo udane , zdrowe przepisy oraz gotowa dieta kaloryczna na tydzień czasu .
Jestem ciekawa kolejnych książek z Lidla na temat zdrowego odżywiania w różnych grupach wiekowych.

Bardzo udane , zdrowe przepisy oraz gotowa...

Dużo wartościowej wiedzy o żywieniu starszych osób. Plus za propozycje jadłospisu dla 1600 i 1900 kalorii oraz ciekawe przepisy, które mam nadzieję zachęcą moich rodziców do eksperymentów w kuchni.

• Kulinarne
  • Poradniki
  • Domowa biblioteczka
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku