Jeść zdrowiej

Jeść zdrowiej
Lidl
2018-02-27
2018-02-27
bez glutenu bez laktozy zdrowa kuchnia weganizm wegetarianizm

Przepisy są nawet ok, ale ja nie zawsze lubię jeść zdrowo, więc nie korzystam z tego zbyt często, lecz ta książka jako upominek to świetny pomysł

Dla mnie mięsożercy te książki to odkrycie kuchni wege i wegan we własnym domu. Zazwyczaj w mojej kuchni gościły nieskomplikowane warzywne przepisy, ta książka pozwala poszerzyć horyzonty. Jak w przypadku książek Lidla - ładne zdjęcia, garść przepisów. Wszystko co zrobiłam z tej książki, było strzałem w dziesiątkę. Ciężko znaleźć najlepszy przepis.

Bardzo ciekawe przepisy - zwłaszcza te bezglutenowe. Wszystkie składniki do kupienia w Lidlu.

Pięknie wydana książka o jedzeniowych trendach, które co prawda nie są nowością - królują od lat, ale też nie "odpuszczają".

WEGETARIANIZM: temat z mojego talerza. (Fajnie opisane kasze.)
WEGANIZM: niby blisko, a jednak nadal brzmi jak abstrakcja. (Informacje o strączkach.)
FIT: chciałabym, ale nie wychodzi :P (Tutaj już sporo mięsa, chyba trzeba było nadgonić poprzednie rozdziały ;) )
BEZ LAKTOZY: na szczęście n/d.
BEZ GLUTENU: obserwuję z zaciekawieniem, czasem gotuję.

W poprzednio opisywanych przeze mnie książkach Lidla, ochoczo wymieniałam przepisy do wypróbowania. Dziś tego nie zrobię, gdyż musiałabym przepisać niemal całą książkę. Bardzo apetyczna pozycja!

I znów zrobiłam się głodna ;)

WEGETARIANIZM: temat z mojego talerza. (Fajnie opisane kasze.)

Bardzo przyjemna książka kucharska. Bardzo ciekawie i ładnie pod kątem zredagowana a co najważniejsze zawarte są w niej świetne przepisy. Nie zrobiłam wszystkiego, wiadomo, ale wszystkie wykonane przeze mnie przysmaki z tej książki bardzo wszystkim smakowały. Jem generalnie wszystko, ale jako ciekawostkę fajnie popróbować różne propozycje, np. wegańskie zawarte w tej książce, do których na pewno bez tej inspiracji bym nie sięgała. Serdecznie polecam. ;)

Bardzo fajnie wydana książka. Warto było robić zakupy, żeby ją zdobyć. Wiadomości w niej zawarte są opisane w sposób przystępny i choć o większości wiadomości już wiedziałam to fajnie było przeczytać rozdziały Fit, wegetarianizm i weganizm. Myślę, że z chęcią się przyjrzę o jedzeniu fit, ale oczywiście tak, żeby zachował się w jadłospisie wegetarianizm. Przepisy są troszeczkę nie pod mój gust, ale niektóre są bardzo fajne. POLECAM !!!

Nie powala ilością rzetelnych informacji, ale też nie znalazłam żadnej strasznej bzdury. Przepisy trochę chaotycznie podporządkowane pod działy i nie bardzo rozumiem wszystkie decyzje, ale z drugiej te przepisy miały się opierać na produktach dostępnych w Lidlu, więc może o to chodzi...

Ogromny plus za zebrane w jednym miejscu informacje, jak gotować różne kasze :D

Ogromny plus za zebrane w jednym miejscu informacje, jak gotować różne kasze :D

Książka świetnie wydana, dobry papier, ładny druk. Jeśli chodzi o informacje na temat żywienia, zostały one przedstawione w sposób przystępny, duży plus za skupienie się na opisie poszczególnych produktów. Przepisów sporo myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jedna z lepszych książek kucharskich jakie miałam w łapkach :) Bardzo zależało mi na jej zdobyciu i naprawdę było warto.
Ciekawa treść, dopracowane przepisy, dobrej jakości papier i piękne, cieszące oko zdjęcia. Na drugi dzień po jej nabyciu już wypróbowaliśmy w domu jeden z przepisów a w planach mamy kolejne.
Naprawdę warta przeczytania i...przetestowania we własnych garnkach :)

Naprawdę warta przeczytania i...przetestowania we własnych...

Pięknie wydana. Natomiast przepisy slabutkie. Potrawy na zdjęciach wyglądają na przygotowane do zdjęć a nie do zjedzenia. szkoda bo Karol do tej pory solo czy w duecie dobrze wpadał.

• Kulinaria
  • Domowa biblioteczka
  • Kulinarne
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jeść zdrowiej