Moje wypieki. Całkiem nowe przepisy

Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Ponad 100 zupełnie nowych niepublikowanych dotąd przepisów! Nowe wyjątkowe przepisy, których nie znajdziecie nawet na blogu autorki. Ciasta drożdżowe, torty, ciastka, serniki, a także czekolada, ciasta bez pieczenia i słodkości z różnych stron świata! Nie tylko pysznie, ale i różnorodnie. Wszystkie receptury zostały stworzone i przetestowane przez Dorotę Świątkowską, autorkę najsłodszego i...

Ponad 100 zupełnie nowych niepublikowanych dotąd przepisów!

Nowe wyjątkowe przepisy, których nie znajdziecie nawet na blogu autorki.

Wszystkie receptury zostały stworzone i przetestowane przez Dorotę Świątkowską, autorkę najsłodszego i najbardziej znanego bloga w polskiej blogosferze – mojewypieki.com.

Patrycja k | 2017-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2017

Książki Doroty Świątkowskiej są świetne. Można z nich upiec super smaczne ciasta. Poprzednie książki miałam wypożyczone z biblioteki. Piekłam ciasta, które wychodziły i zachwycały gości, rodzinę. Dlatego kiedy wyszła nowa jej książka postanowiłam taką nabyć, żeby przez kilka miesięcy eksperymentować z nowymi przepisami. W końcu znalazłam przepis idealny na szkolne imprezy. Tani, prosty, smaczny i zawsze wychodzi. Jednym słowem nie zbłaźnię się. Wydanie ładne, czytelne, zachęcające do pieczenia. Polecam

Kasiek m | 2016-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 52/2016