Savor

Okładka książki Savor Xavier Neal
Okładka książki Savor
Xavier Neal Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Senses Series (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Senses Series (tom 5)
Savor
Kindle Edition
2015-01-01
2015-01-01
sportowcy romans erotyk

2056

Wszystkie dobre rzeczy dobiegają końca i jest to ostatnia odsłona opowieści Logana i Maxx, ale inne postacie mogą przynieść jeszcze więcej radości, niepokoju, smutku, troski.
Absolutnie uwielbiam tę serię, a ponadto jestem całkowicie zakochana nie tylko w Loganie Kellar, ale także w najbardziej czytelniczym stylu pisania Xavier Neal, z jakim się spotkałam i który całkowicie mnie zachwycił!!!
Logan ma swój profesjonalny kontrakt, a Maxx jest zdeterminowana, aby pozwolić mu odejść i spełnić swoje marzenie, pomimo faktu, że jest z nim w ciąży, o której on nie wie.
Dlaczego nie powiedziała mu, ale potem pomyślałam przez chwilę, gawędząc z Maxx w mojej głowie (tak jak to robi autorka),bo ​​zobaczyłam, że naprawdę miała na względzie dobro Logana, chciała by miał to, za czym tęsknił przez całe życie i nie żałował.
Ale podobnie jak w wielu sytuacjach, w których się znaleźli, kiedy udaje się do Vegas, aby obejrzeć jego pierwszą walkę i powiedzieć mu, że są w ciąży, wszystko nie idzie zgodnie z planem i wraca do domu, bardziej samotna niż kiedykolwiek i z małymi szansami na naprawienie tego co było między nią ,a Loganem.
Dean okazuje się,że jest o wiele mądrzejszy niż Logan,a przecież to on jest jego przybranym ojcem ,a nie na odwrót
Jedyną osobą, która może zaradzić tej sytuacji, jest Logan, robi to, co musi, i wybiera swoją rodzinę od kariery, wprowadzając niezbędne zmiany i czyniąc Maxx swoją na zawsze. Jest tu tez pokazane ,że nie więzy krwi tworzą rodzinę, ale ludzie, którzy cię kochają.Teraz czas na historię Erin i C.J.

• Rezygnacja
  • Sportowcy
  • Cykl: Senses Series (d)
  • Bad boy

Dodaj cytat z książki Savor