Zdradliwy los

Okładka książki Zdradliwy los Ana Rose
Okładka książki Zdradliwy los
Ana Rose Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-01-01
2020-01-01

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Polecam ❤️

Polecam ❤️

Książka ta okazala się słaba.
Jej treść mnie nie przekonała. Shane bardzo brutalny i buntowniczy, nie liczy się z nikim. Gdy trafia na Avery, to od razu się zmienia choć tak naprawdę nawet nie zdążyli się poznać. Staje się, to jak za sprawą usycha magicznej różczki. Nie było między nimi bliskości poza tą fizyczną. I główna bohaterka bardzo naiwna.
Nie polecam.

Książka ta okazala się słaba.
Nie polecam.

Kompletnie nie mój typ.
Po wielu pozytywnych recenzjach postanowiłam zmierzyć się z tą historią, ktora jednak niestety mnie rozczarowała.
Na początku zapowiadało się fajnie i na tym się skończyło.
Zmiana głównego bohatera nastąpiła niespodziewanie, ale nie w pozytywnym sensie. Zastanawiałam się czy przeoczyłam jakiś rozdział. Wielka nienawiść w sekundę staje się wielką miłością.
Autorka niby buduje napięcie u czytelnika ale gdy dochodzi do "punktu kulminacyjnego" wszystko rozczarowuje.
Za szybko, za łatwo, z każdą stroną rozczarowywała mnie coraz bardziej.

Kompletnie nie mój typ.
Na początku zapowiadało się fajnie i na tym się skończyło.

Przyjemna książka, dobrze się czytało. Coś mi jednak w niej brakowało. niemniej warto przeczytać.

Słodka opowieść o odnalezieniu miłości tam gdzie się tego nie spodziewasz. Spotkanie dwóch dusz, które po wielu bataliach dają sobie szansę na odkrycie siebie na wzajem. Polecam

Avery młoda dziewczyna, którą wychowuje samotnie matka, gdyż ojciec zmarł gdy była mała. Dziewczyna wraz z matką przeprowadzają się do Miamia, gdzie mają rozpocząć nowe życie u boku wybranka mamy Steve'a. Nowa szkoła podoba się Avery, oraz nowe koleżanki, lecz wkrótce poznaje zarozumiałego Shane. Chłopak jest bardzo arogancki i źle traktuje dziewczynę. Co połączy tych dwoje? Jak potoczą się dalsze losy Avery? Przeczytajcie tę książkę, wtedy wszystkiego się dowieci. Bardzo podobała mi się ta lektura, to już kolejna książka tej autorki. Polecam wszystkie

Ona nie ma ojca, on nie ma matki. Ich rodzice postanawiają to zmienić i chcą stworzyć jedną, wielką, szczęśliwą patchworkową rodzinę. Dlatego Avery wraz matką przeprowadzają się do jej przyszłego ojczyma, do Miami, gdzie czeka na nie miłość, wyższy status społeczny, spełnienie marzeń i Shane. No dobra, Shane nie czeka i nie uśmiecha mu się poznanie nowej macochy i siostrzyczki. Jednak los bywa przewrotny i w ciągu jednej chwili może wywrócić nasze życie do góry nogami.
Ana Rose urzeka nas niesamowicie dobrze wykreowanymi postaciami. Nie ma w te pozycji prostych bohaterów bowiem posiadają oni różnorodne cechy i kwestią kluczową jest to, które z nich przeważają. Shane to człowiek z popapranym charakterem i poranioną duszą. Aczkolwiek jego lekceważący styl bycia jest na tyle ujmujący, że nie sposób go nie polubić. Miłym dodatkiem do jego osobowości są również umiejętności seksualne😈 Niewinna Avery jest mieszanką spokojnej, trzymające się na uboczu dziewczyny, w naturze której jest również miejsce na asertywność i nawet ostre pazurki. Według mnie książka posiada nutę romantyzmu, sensacji, wątku hate-love i to coś, że chciało się czytać ją dalej. Akcja prze do przodu z każdym rozdziałem coraz szybciej. Przyjaźń, rodzina, miłość przeplatane z ryzykiem to idealne połączenie tworzące pozycję, którą zapamiętacie na długo. Ta historia opisuje spotkanie dwóch różnych światów, a relacja między nimi nie powinna mieć jakiejkolwiek przyszłości. Mimo prawie 400 stron powieści, czyta się ją niemal jednym tchem, bez spoglądania na zegarek. Co więcej, choć wszystkie wątki zostały wyjaśnione, po zakończeniu czuję lekki niedosyt. Po takim miłym zaskoczeniu koniecznie muszę poznać inne tytuły pochodzące z pod pióra Autorki.

Wciągająca historia - nie można jej inaczej opisać.
Pełna smutku i bólu a także radości, miłości i gorącego seksu.
Pełna zwrotów akcji, jeśli można to tak nazwać, wyścigów i rywalizacji. Dosłownie znajduje się w niej wszystko co może przyciągnąć czytelnika.
Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Wciągająca historia - nie można jej inaczej opisać.
Pełna smutku i bólu a także radości, miłości i gorącego seksu.
Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Ksiązke dosc latwo sie czytało ..
On zbuntowany chlopak przezywający smierc matki.
Ona trzymajaca sie na uboczu jednak z temperamentem dziewczyna.
Zaczyna łaczyc ich cos co nie powinno wogole miec miejsca w ich sytuacji..
Typowy schemat jednak zabrakło mi tego czegos czuje niedosty po przeczytaniu tej historii,i zakonczenie nie do konca mi spasowało ale pozatym Polecam:)

Ksiązke dosc latwo sie czytało ..
On zbuntowany chlopak przezywający smierc matki.
Ona trzymajaca sie na uboczu jednak z temperamentem dziewczyna.
Zaczyna łaczyc ich cos co nie powinno wogole miec miejsca w ich sytuacji..

Czytałam z zapartym tchem. Miłość, która powinna być zakazana, a istniała. Dwójka młodych ludzi, która miała stać się rodzina znalazła w sobie wsparcie i uczucie. Na szczęście miłość wygrywa wszystko i każde poboczne potknięcia idą w zapomnienie.