To ja Esclave

Okładka książki To ja Esclave Camilla En
Okładka książki To ja Esclave
Camilla En Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2022-01-27
2022-01-27

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...
Okładka książki W objęciach namiętności Justyna Dziura, Camilla En, Patty Goodman, Grupa Literacka Force, Anett Lievre, Marzena Miłek, Paulina Nowaczyk, Jolanta Sad, Agnieszka Siepielska, Darcy Trigovise
W objęciach na... Justyna Dziura, Cam...

To ja Escalve
Tom 2

Jest to druga część powieści "To Ty mnie uwolnisz". Ta jest o innych bohaterach.

Julia jest absolwentka architektury, która podczas wymiany poznaje Jeana, chłopaka z Francji. Zakochana po same uszy, zaraz po zakończeniu studiów leci do Paryża, by być z ukochanym. Dziewczyna nie wie, że bilet, który kupiła, jest tylko w jedną stronę. Na miejscu Julia dowiaduje się, że została zwabiona w pułapkę. Jean, w którym młoda kobieta jest zakochana, specjalnie zwabił ją do siebie, by zrobić z niej niewolnicę, oraz sprzedawać, jako ekskluzywną prostytutkę.
Kobieta pomimo sytuacji, w jakiej się znalazła to za wszelką cenę, szuka rozwiązania.
Pewnego dnia na jej drodze staje atrakcyjny adwokat, o imieniu Philippe. Dziewczyna ma nadzieję, że uda jej się z tej sytuacji wyjść cało. Czy adwokat jej w tym pomoże? 🤔

Kontynuacja ciekawa, powiązana z pierwszą częścią. Książka jest cieńsza niż poprzednia, przeczytałam ją w kilka godzin. Historia wciąga od początku. Aż mnie ciekawi co wydarzy się w następnej części. Czekam z niecierpliwością.

Polecam Wam 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

To ja Escalve
Tom 2

Tak często dajemy się okłamywać i na nieszczęście zwykle nawet o tym nie wiemy. Ludzie potrafią nas wykorzystywać bez mrugnięcia okiem, mamiąc nas, że jesteśmy dla nich ważni. Czasami wpadamy w trudne, a czasami w niebezpieczne pułapki. I właśnie taką historię poznajemy w kolejnej książce Camilli En pod tytułem „To ja Esclave”. Gotowi na erotyzm i ludzkie dylematy?

Autor: Camilla En

Tytuł: „To ja Esclave” - tom 2

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Data wydania: 2022-01-27

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 240

„To ja Esclave” to kontynuacja powieści „To ty mnie uwolnisz”, w której poznałyśmy główną bohaterkę. To Julia, młoda dziewczyna, absolwentka architektury. Po ukończeniu studiów dziewczyna zamierza wyjechać do Francji, do swojego ukochanego. Zamierza go wreszcie odwiedzić, by móc nacieszyć się jego obecnością. To Jean, którego Julia poznała w trakcie studenckiej wymiany. Jest pewna, że doskonale go zna i facet stracił dla niej głowę. Kobieta nie potrafi uwierzyć w swoje szczęście.

Wylatując do Francji nie ma zielonego pojęcia, że kupiła bilet tylko w jedną stronę. W rzeczywistości Jean to człowiek, który zwabił ją w pułapkę. Julia staje się jego niewolnicą, sprzedawaną seksualnie za pieniądze. Facet zamierza zarabiać na niej i cieszy się, że naiwna kobieta sama wpadła w jego sidła. Co ciekawe, Julia nie załamuje się. Postanawia walczyć o siebie i czeka na okazję, którą będzie mogła wykorzystać. Jednego razu poznaje Philippe, atrakcyjnego adwokata. Dziewczyna liczy na to, że mężczyzna jej pomoże. Czy ta nadzieje będzie słuszna?

Ta powieść pokazuje, że na każdym kroku musimy uważać. Osoby pozornie bliskie, podające się za naszych przyjaciół czy nawet partnerów w rzeczywistości mogą okazać się tymi, którzy wyrządzą nam największą krzywdę. Nigdy nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Z tego powodu ta powieść to z jednej strony wciągająca historia, a z drugiej przestroga, by uważać na siebie i ludzi, którymi się otaczamy. Przerażające, że w XXI wieku nadal możemy zostać zwabieni w pułapkę i nie wiemy, czyją ofiarą się staniemy.

To powieść dla tych, którzy lubią łączenie erotyki z wątkami kryminalnymi. Poznajemy w niej różnorodnych bohaterów, którzy przykuwają uwagę. Jeśli zastanawiasz się, na jakie sygnały zwracać uwagę i jak podli potrafią być ludzie, sięgnij po propozycję od Wydawnictwa WasPos. Nie pożałujesz. Gorąco polecam!

Autor:...

"Kocham Cię
I zrobię dla Ciebie wszystko,by wynagrodzić ci piekło przez które przeszliśmy ."

To ja Esclawe.
Jest to kontynuacja znanej już pierwszej części
"To ty mnie uwolnisz"
To właśnie tam poznaliśmy Julie.
Bardzo silną dziewczynę, która postawiła wszystko na jedną kartę i właśnie tak jej życie zmieniło się w koszmar.
Po prostu zaufała, uwierzyła, pokochała
Niektórzy mogą powiedzieć że zwariowała ale każdy kto był kiedykolwiek zakochany ją zrozumie.
Postanowiła z ukochanym wyjechać do Paryża.
Zostawiła wszystko i wszystkich w rodzinnym mieście i wbrew ich namową zamknęła za sobą drzwi.
Wtedy właśnie zrozumiała że nie ma już odwrotu
Jej ukochany okazał się zwykłym oszustem.
Zrobił coś okropnego. Wbrew jej woli sprzedał ją do tzw "burdelu" jako ekskluzywną panią do towarzystwa.
Czy da się z tego jakoś uciec? Czy ktoś będzie jej szukał skoro sama zgodziła się na wyjazd?
Szczęście w nieszczęściu że jej pierwszy klient Philipp obdarzył ją dużym poczuciem bezpieczeństwa.
Czy będzie chciał ją uratować?
Być może to tylko kolejny mężczyzna powiązany na dodatek w jakiś sposób z jej oprawcą.
Wszystkiego dowiecie się czytając.

A ja jestem zadowolona ,że mogłam być część tej książki ❤️

"Kocham Cię

To ja Esclawe.
Jest to kontynuacja znanej już pierwszej części
"To ty mnie uwolnisz"
To właśnie tam poznaliśmy Julie.
Po prostu zaufała, uwierzyła,...

Książka, o której Wam dziś opowiem autorstwa Camilli En pod tytułem „To ja Esclave” jest kontynuacją powieści „To ty mnie uwolnisz”, o której miałam okazję już Wam wspomnieć. W tym tomie poznajemy historię najlepszej przyjaciółki Chloe Ellis, ponownie możemy się zetknąć ze światem, który rozrysowała dla nas autorka już wcześniej. Miałam okazje czytać oba tomy i nie martwic się tym, że będę musiała długo czekać na przeczytanie kolejnej książki Camilii En. „To ja Esclave” opowiada o tym, że nie wszystkie miłostki i zauroczenia skończą się szczęśliwie, trzeba być ostrożnym, bowiem można się spalić nim na dobre uczucie rozkwitnie. Czasami na miłości można się zawieść, a następstwa mogą być destrukcyjne.
Główną bohaterką książki „To ja Esclave” jest Julia, młoda i mądra dziewczyna, skończyła architekturę. Mogłoby się wydawać, że kobieta ma wszystko, inteligencję, urodę, szczęście w miłości. Tak, dziewczyna jest bardzo zakochana w swoim chłopaku, miała sposobność poznać go podczas wymiany. Dlatego też po otrzymaniu dyplomu ukończenia studiów postanawia pojechać do niego. Nie jest świadoma tego, że ten wyjazd, który miał być bajecznym rozpoczęciem nowego życia, okaże się czymś zupełnie innym. Koszmarem, z którego nie będzie łatwo się obudzić. Jean zaplanował dla Julii zupełnie inne „zakończenie”. Zamiast żoną stała się niewolnicą i ekskluzywną prostytutką. Czy uda jej się odzyskać wolność? Czy Julii uda się uciec od Jeana? Czy przypadkowe spotkanie może wiele zmienić w jej życiu? Czy pewien przystojny prawnik sprawi, że kobieta ponownie uwierzy w miłość?
„To ja Esclave” jest powieścią, która nie jest jednoznaczna, pokazuje silną bohaterkę, która pomimo tego, co na nią spadło stara się znaleźć rozwiązanie z tego problemu. Camilla En ukazuje z jaką łatwością stabilne i poukładane życie może zmienić się i stoczyć. Nie jedna kobieta padła ofiarą rozkochującego mężczyzny, zabójczo przystojny, obiecujący góry i szczęśliwe życie, tymczasem prawda bywa szokująca. Zamiast czułego kochanka pojawia się potwór, który wykorzystuje ją, jak tylko zapragnie. „To ja Esclave” wciągnęła mnie i nie chciała wypuścić, za wszelką cenę chciałam poznać historie Julii do samego końca. Chciałam, żeby jej los w cudowny sposób się odmienił, nikt nie zasługuje na piekło, z którym przyszło jej się mierzyć. Camilla En potrafi wpływać na emocje czytelnika po mistrzowsku. Nic tutaj nie jest oczywiste, niczego nie można być pewnym, nigdy nie wiadomo, co zaplanowała autorka. To wspaniała opowieść, którą warto przeczytać i wyciągnąć swoje własne wnioski.

TYTUŁ: To ja Esclave
AUTOR: Camilla En
WYDAWNICTWO: WasPos
DATA PREMIERY: 27.01.2022
MOJA OCENA: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/10.

Heja, hej!

Kochani moi, dzisiaj wbijam do Was z książką patronacką, której autorką jest Camilla En. Jest to drugi tom serii Heartbeats. Pierwszym tomem była książka pt. "To ty mnie uwolnisz". Długo czekałam na drugi tom, ponieważ pierwszy mocno został w mojej pamięci.

Wydawałoby się, że jest to kontynuacja pierwszego tomu. Poniekąd można tak powiedzieć, ale tutaj mamy wydarzenia z perspektywy innych bohaterów. Julia, to absolwentka architektury. Postanowiła wyjechać do Paryża za miłością, ale spotkało ją tam bardzo duże cierpienie. Czy poradzi sobie ona z nieszczęściem, które na nią spadło? Przekonajcie się sami.

Julia, to przyjaciółka Chloe z pierwszego tomu, a Oscar to przyjaciel Philipp. W tym tomie poznajemy historię Julii, która wyjechała do Paryża przed swoją koleżanką. Camilla ukazuje nam historię, która przydarza się głównej bohaterce, a gdy do Francji zawita jeszcze Chloe, to widzimy perspektywę zdarzeń, właśnie z punktu widzenia Julii.

Autorka zasypuje nas emocjami. Od tych przyjemnych, aż po te najokrutniejsze. Karuzela uczuć nie daje nam się oderwać od lektury. Wiele tajemnic, które zresztą każdy z nas ma, dodaje historii więcej kolorów. Wraz z bohaterami zastanawiamy się, jak wyjść z trudnych sytuacji. Przeżywamy z nimi wszystko, każdą spędzoną chwilę z bliską osobą i każde zło, które akurat im się przydarza.

Sceny seksu autorka opisała w sposób emocjonalny, ze smakiem. Były one subtelne, nie odrzucały, nie były wulgarne, bo takich nienawidzę.

Do opisów wydarzeń mam mały problem, ponieważ czasami zbyt szybko autorka przeskakiwała między wątkami. W jednej chwili działa się jedna rzecz, a dosłownie w drugim zdaniu już byliśmy o 3 dni później w historii.

Byłam też trochę zawiedzona, kiedy Camilla szybko skończyła wątek porwania i przetrzymywania, miałam nadzieje na większe rozwinięcie, większą brutalność, ale w tym przypadku było zbyt łagodnie. Mafia tak łatwo nie odpuszcza.

Bardzo ważną kwestią, poruszaną przez autorkę, jest to, że nie tylko my - kobiety, możemy paść ofiarami gwałcicieli. Bardzo duży odsetek mężczyzn pada ofiarą gwałcicielek, które są na oko niepozorne, a potrafią wyrządzić wiele krzywdy w ich życiu.

Kiedy ukazała się zapowiedź II tomu, spodziewałam się, że będzie to kontynuacja pierwszego. Pierwszy został zakończony w bardzo ciekawy sposób, więc strzelam, że III tom będzie kontynuacją pierwszego. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Moim zdaniem, grubość książki jest bardzo fajna. Nie lubię, kiedy autorzy na siłę wciskają niepotrzebne wątki. Przez wielkość "To ja Esclave" czytało mi się ją bardzo przyjemnie i szybko. Camilla ma sympatyczny warsztat pisarski, nie męczy i nie wplata bezsensownych scen.

Czy książka mi się podobała? Bardzo, nie tylko dlatego, że jest to mój patronat. Czekałam na zapowiedź długi czas, ponieważ po pierwszej bardzo polubiłam historię Chloe, a teraz dostałam jeszcze jedną bohaterkę, którą bardzo polubiłam.

Czy polecam? Tak. Książka jest warta uwagi. Mimo, że bardziej podobał mi się pierwszy tom, to ten również urzekł me serce. Historia jest pełna napięcia, przez co nie będziecie się mogli od niej odciągnąć.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za zaufanie. Bardzo miło mi, że to właśnie ja zostałam wybrana na jedną z patronek książki. Wiele to dla mnie znaczy.

Wasza,
Wspaniałe Czytanie.

Link do recenzji i zdjęć: https://wspanialeczytania.wixsite.com/blog/post/to-ja-esclave-camilla-en-recenzja-patronacka

TYTUŁ: To ja Esclave
AUTOR: Camilla En
WYDAWNICTWO: WasPos
DATA PREMIERY: 27.01.2022
MOJA OCENA: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️/10.

Heja, hej!

„Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że moje życie z pozornie szarego, lecz stabilnego, zamieni się w koszmar. Wszystkie najgorsze scenariusze, jakie mogłabym sobie wyobrazić, zaczęły się dziać w moim nudnawym życiu.”

Czy Philippe pomoże Julii?
A może kobiecie samej uda się uwolnić od Jeana?

Nie będzie to długa recenzja, ponieważ sama książka nie jest długa. W pierwszym tomie tej serii poznajemy bliżej Chloe i Oscara, teraz role troszeczkę się odwracają i są oni drugoplanowymi postaciami, teraz mamy losy Philippe i Julię, przyjaciółkę Chloe. Przyznam się szczerze, że czuję troszkę niedosyt, ponieważ ta opowieść była tak dobra, że miałam ochotę by trwała i trwała. Losy Julii były naprawdę ciężkie, w pogoni za miłością postanawia zostawić swoje dotychczasowe życie wyjechać za Jeanem do Paryża, aby spędzać czas przy boku ukochanego, prawda okazuje się zupełnie inna i zamiast romantycznego love story, nasza bohaterka kończy jako luksusowa Pani do towarzystwa. Gdy tylko Julia pojawiła się w pierwszym tomie, byłam ciekawa, jakie naprawdę były jej losy. I szczerze mówiąc, jestem bardzo usatysfakcjonowana tą opowieścią, ale chciałabym zdecydowanie więcej. Julia jest naprawdę twardą babeczką, pomimo tego, jaki spotkał ją los, nie dawała sobie w kaszę nadmuchać i szła przez życie z dumnie uniesioną głową. Wiadomo, miała swoje chwile zwątpienia, ale kto po tym, co ją spotkało, by nie miał. Philippe natomiast był cudowny, momentami zahukany, nie do końca zdecydowany, ale miało to swój urok. Książkę czytało się bardzo szybko, ponieważ styl pisania autorki jest bardzo lekki i przyjemny dla czytelnika, a prowadzona fabuła spójna i dość nieprzewidywalna, no może momentami spodziewałam się co będzie, ale to przez to, że pojawiały się przebłyski pierwszej części. Jeżeli szukacie fajnego romansu na spędzenie przyjemnego wieczoru, to ta opowieść jest skierowana właśnie do was, możecie jednak tak jak ja czuć lekki niedosyt, bo chciałoby się spędzić z tymi bohaterami jak najwięcej czasu. Ja jestem tą historią zachwycona i czekam na trzeci tom.

Polecam!

Paula

Czy Philippe pomoże Julii?
A może kobiecie samej uda się uwolnić od Jeana?

„To ja Esclave” jest kontynuacją „To Ty mnie uwolnisz”. W części 1 poznaliśmy Chloe, która uciekła przed kimś do przyjaciółki Julii do Paryża. Tam poznała też Oscara, w którym się zakochała. I głównie na tej dwójce skupiła się autorka w tej części 1. W „To ja Esclave” bliżej poznajemy Julię i dowiadujemy się, jak znalazła się w Paryżu i czemu jej chłopak zrobił z niej ekskluzywną prostytutkę. I choć Julia miała ciężko, to w swej niedoli poznała przystojnego Philippa, który sam siebie nie rozumie, dlaczego chce pomóc tej kobiecie.
"Przyleciałam do chłopaka, z którym spędziłam wspaniały rok. Myślałam, że go znam. Okazało się, że nic o nim wiem. Wiele razy pytałam go, skąd pochodzi, czym zajmuje się jego rodzina, ale on zbywał mnie jakimiś historyjkami o rodzinnym interesie. Nie przypuszczałam, że może chodzić o handel ludźmi."
Poruszane są tutaj trudne tematy, jak: ubezwłasnowolnienie, szantaż, zmuszanie do prostytucji, gwałt, przemoc - tematy trudne i bolesne. Ale są i przyjaźń, miłość, pożądanie, zauroczenie i sex. Julia moim zdaniem jest silną kobietą, którą choć los okrutnie doświadczył, to ona dała radę i uwolniła się z więzów prostytucji. Choć jest coś, co niestety będzie ją prześladować przez całe życie. Już teraz wiem, że zarówno Julia, jak i Chloe, to kobiety o ciężkiej przeszłości chcące najlepiej zapomnieć o tym co było. Jednak o ile jedna tę przeszłość zamknęła, to za drugą ona się ciągnie.
Choć ta książka ma zaledwie 220 stron, to sporo się tutaj wyjaśnia. W 1 tomie losy Julii były mocno owiane tajemnicą, bo Julia nie chciała, by Chloe poznała jej przeszłość. W końcu nie została prostytutką z własnego wyboru, tylko z przymusu. I wstydziła się tego przed przyjaciółką. Jednak wiemy, że prawda zawsze prędzej czy później wychodzi na jaw. Tylko potem dopiero okazuje się czy osoba poznająca prawdę jest w stanie zaakceptować pewne fakty czy nie. Philippe znał losy Julii od samego początku i rozumiał ją tutaj jak nikt inny. I z własnej głupoty odsunął ją od siebie. A kiedy znów los ich popchnął ku sobie, nie spodobało się to pewnej osobie. I co najdziwniejsze i najśmieszniejsze zarazem, że ta podstępna osoba, mieszająca w życiu Julii i Philippa, spotka na swoje drodze osobę z przeszłości Chloe. Co z tego spotkania wyniknie?

„Wiedziałam jedno. Wyrwę się z tego piekła. Choćbym nie wiem, jak długo miała tu wegetować, w końcu się wyrwę."

W tej części na pierwszy plan wysuwa się Julia, przyjaciółka Chloe – bohaterki pierwszego tomu – „To ty mnie uwolnisz”. Chloe i Julia różnią się od siebie, jednak połączyła je piękna przyjaźń. Dziewczyny wspierają się na każdym kroku, wiedzą, że zawsze i wszędzie mogą na sobie liczyć. Julia jest absolwentką architektury, podczas wymiany poznała Jeana, chłopaka z Francji. Między nimi szybko nawiązała się nić porozumienia. Jean musi wracać do Francji, zakochana Julia pragnie z nim być, już wkrótce kupuje bilet do Paryża. Dziewczyna nie ma najmniejszego pojęcia co ją czeka na miejscu. Gdy dochodzi do siebie, jest przerażona i zdezorientowana. Jean nie jest tym za kogo się podawał, zastała porwana, zwabiona w pułapkę, ma zostać niewolnicą – ekskluzywną prostytutką. Na jej drodze staje adwokat, Philippe, który wydaje się być bardzo zainteresowany młodą, smutną dziewczyną…

Jak często oceniamy ludzi po pozorach, wydajemy wyroki kompletnie nie znając prawdy? Narracja toczy się z perspektywy Julii i Philippe znamy ich myśli, widzimy porywy serca, zmagania z codziennością. Do obojga poczułam sympatię. Julia od razu skradała moje serce, to silna, odważna dziewczyna, musi się mierzyć ze straszną rzeczywistością. Zmienia się, z beztroskiej, zachłannej na życie, przebojowej osoby staje się bardzo nieufna i trzyma innych na dystans. Philippe – chwilę trwało zanim się do niego przekonałam, facet z jednej strony wydaje się pełen charyzmy i odwagi, a z drugiej jest bardzo niezdecydowany. Jakby sam nie wiedział czego chce.

Julia pokochała i zaufała. Jednak człowiek, który był dla niej całym światem okazał się bezwzględnym brutalem pozbawionym ludzkich uczuć. Jak mogła, aż tak się pomylić? Trafiła w bezwzględne macki ludzi, dla których liczą się tylko pieniądze i własne przyjemności. Została zwabiona, poniżona, zniewolona, nie ma prawa głosu, boi się, musi być posłuszna. Budzi się w niej ogromny sprzeciw, wie, że musi walczyć, wykorzystać każdą okazję, aby się wyzwolić. Czy jej się uda? Julia i Philippe ich relacja początkowo jest bardzo trudna, on za nią zapłacił, on ma spełnić jego oczekiwania. Jednak nieoczekiwanie i wbrew nim samym, do głosu zaczynają dochodzić uczucia, najpierw jest to pożądanie, później coś więcej. Co z tego wyniknie? Między nimi wirują niedopowiedzenia, tajemnice, sprzeczne emocje.

Wciągająca opowieść przepełniona bólem, przemocą, kłamstwami, brakiem szczerości. A w tle pożądanie i nieśmiało budzące się uczucie. Tylko to zakończenie, uch… Z niecierpliwością czekam na kontynuację. Bardzo polecam całą serię.

Julia przyjechała do Paryża za ukochanym. Szybko jednak przekonała się, że została oszukana i jej życie zmieni się diametralnie. Philippe mężczyzna,który nie szuka stałego związku,lubi dobrze się zabawić. Bohaterowie poznają się w niezbyt przyjemnych dla dziewczyny okolicznościach. Jak potoczą się losy tej pary? Czy Julia wyrwie się z piekła ,które zgotował jej ktoś komu zaufała? Przeczytajcie aby się przekonać 😊

Postać Julii bardzo mnie zaciekawiła podczas czytania pierwszego tomu i cieszę się,że mogłam poznać jej historię. Styl pisania autorki jest rewelacyjny,czyta się bardzo szybko i z wielką przyjemnością. "To ja Esclave" wciągnęła mnie od samego początku. Dziękuję Camilli ,że poruszyła tak trudny temat i przybliżyła niebezpieczeństwa czychające na młode dziewczyny. Zdarzenia przedstawione z perspektywy dwóch stron dają pełny obraz emocji i uczuć bohaterów. Książka zdecydowanie warta polecenia ❤❤❤

"To ja Esclave" jest kontynuacją "To ty mnie uwolnisz" opowiada o losach bohaterów których mogliśmy poznać już choć pobieżnie we wcześniejszej książce @camilla.en.official. Nie miałam przyjemności recenzować pierwszej części czyli losów Oscara i Chloe ale muszę przyznać, że dziś przeczytałam jedną książkę po drugiej. Jakie wnioski przyszły mi do głowy po lekturze? Nie umniejszając Oscarowi ale to Philippe- przystojny pan prawnik bardziej mi przypadł do gustu. Być może to kwestia wykonywanego przez niego zawodu. Obrońca uciśnionych z jednej strony a z drugiej człowiek skrywający mroczny sekret.

Pierwsze spotkanie Julii i Philippe nie należało do najromantyczniejszych. Ona miała być jego panią do towarzystwa, a on dla niej jednym z wielu klientów. Jednak coś więcej połączyło tą parę i oboje od tamtego wieczoru czuli łączącą ich więź. Julia przeszła przez piekło z którego Philippe ją wyciągnął. Czy aby na pewno kobieta będzie mogła czuć się już bezpiecznie?
Tego i jeszcze kilku zaskakujących faktów dowiecie się z lektury "To ja Esclave" którą serdecznie polecam. Książka do grubych nie należy, mnie przeczytanie zajęło z przerwą na kolację góra półtorej godziny. Zakończenie i postać która się w nim pojawiła mnie zaskoczyły i już boje się co nam sprezentuje autorka w kolejnej części.

Zło nie zasypia nigdy, a demony są wszędzie i wychodzą na łowy wtedy kiedy najmniej się ich spodziewamy. Czy Oscar i Chloe oraz Julia i Philippe mogą spać spokojnie? Kim tak naprawdę okaże się Adam i jaką rolę w jego szatańskiej egzystencji odegra nowo poznana kobieta? Odnoszę dziwne wrażenie, że w tej całej serii nic nie dzieje się przypadkowo. Czy mam rację? Przekonam się po lekturze trzeciej części na którą autorka nie każe nam długo czekać.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję @waspos

• Od Wydawnictw/Autorów
  • Moje :)
  • Patronaty
  • Rezygnacja
  • Mój patronat medialny :)

Camilla En To ja Esclave Zobacz więcej