Zaopiekuj się mną

Camilla En Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
nastolatka wypadek śmierć sierota depresja siostry wakacje nieznajomy seks erotyka uczucia miłość układ opieka wspomnienia
literatura obyczajowa, romans
2019-11-20

No właśnie.przed chwilą napisałam że można sugerować się okładką ale teraz zmieniłam zdanie.
Trochę nudna.

⭐ Książka, jest napisana przez wspaniała kobietę @camilla.en.official czytając "Zaopiekuj sie mną" wiele razy zamykałam książkę i patrzyłam na zdjęcie Camilli bo jest bardzo fajna ciepłą osobą i dokładnie tak czytając historię Lauren wyobrażałam sobie Camille 😉
⭐ Moje odczucia. Podobała mi się bardzo fabuła książki. Pokochałam Lauren i chciała bym mieć taką przyjaciółkę...

Kupiłam ta książka że względu na wysoką note I nie wiem skąd się wzięła taka ocena. Dla mnie strata czasu, napisana kiepsko a sceny erotyczne jeszcze gorsze. Główna bohaterka zachowywała się jak kotka w rui. Ja osobiście nie polecam :(

Rewelacyjna pozycja! Polecam

Mimo wielu pozytywnych opinii i urzekającej okładki, nie przekonała mnie ta książka do siebie. Fabuła jest dość oryginalna, jednak nie do końca przemawia do mnie. Układ rozdziałów i wyraźny podział tej historii na dość odrębne części i do tego widziane z różnych perspektyw sprawiają, że historia wydaje się niespójna. Czytając miałam wrażenie jakbym czytała różne historie z...

Fajna miła, romantyczna opowieść o wakacyjnej miłości . Bardzo lekka .polecam

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej książki. Byłam pewna, czytając opis, że dostanę dobrą, emocjonującą powieść, a dostałam ciągnącą się w nieskończoność książkę. Po pierwsze drugi rozdział rozpoczął się dopiero na 128 stronie... Myślałam, że to żart. Uwielbiam czytać rozdziałami, wiem wtedy na czym skończyłam, a w nocy mówię sobie - jeszcze jeden rozdział, jeszcze jeden....

Polecam! :)

Świetna książka, zapowiada się dobra pisarka. Lecz trochę jestem zawiedziona, że teraz wszystkie książki oparte są na seksie

Dziś na tapecie książka Camilla En​ pt "Zaopiekuj się mną" wydana dzięki Wydawnictwo WasPos​.

Kolejna perełka która trosze musiała poczekać na swoją kolej.Ale tak to już jest że na pewne książki trzeba mieć nastrój i tak dziś padło u mnie właśnie na nią.

Mega utożsamiałam się z główną bohaterką Lauren i nie nie chodzi tu o jej ekscesy łóżkowe bardziej o jej opis jaki...

Dyskusje

• 2020
  • Chcę w prezencie
  • Brak
  • Young adults/New adult/Młodzieżówki
  • 2020 rok
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zaopiekuj się mną