Nieczyste więzy

Wydawnictwo: Między Słowami
romans, erotyk, dark erotyk
KNHaner

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z...

Gdy miłość staje się obsesją, nie można się już zatrzymać

Claire czuje, że nigdy nie poradzi sobie z piętnem, które nosi w sobie od dzieciństwa. Jest zbyt krucha, bezradna, inna niż wszyscy. Staż w prestiżowej firmie to dla niej życiowa szansa. Podobnie jak doktor Douglas, świetny i szanowany terapeuta, głęboko skrywający własne mroczne sekrety. Tylko on doskonale rozumie, czym jest walka z własnymi demonami.
W jego szarozielonych oczach Claire odnajduje ten sam ogień, który spala ją samą. Oboje podejmują mroczną grę, w której obezwładniająca namiętność i bezwzględna manipulacja prowadzą na samo dno piekła. Doktor kontroluje każdy ruch dziewczyny. A może tylko mu się wydaje, bo wciąż nie wiadomo, kto rozdaje karty w tym niedozwolonym układzie…

Pierwszy thriller KRÓLOWEJ DRAMATÓW!

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/ksiazka/nieczyste-wiezy-k-n-haner-146989

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/nieczyste-wiezy-k-n-haner-146989

Kasia26 | 2019-10-19

K.N.Haner autorka '' Nieczystych więzy'' i wielu innych książek stworzyła kolejne dzieło prowokując wiele kobiet do myślenia na temat tego czego naprawdę pragną …
Głowna bohaterka '' Nieczystych więzy '' skromna , cicha, pełna leku , wypełniona złymi wspomnieniami , doświadczeniami , zaczyna staż w dużej korporacji co zmienia ja o 180 stopni i ukazuje pragnienia o których nawet nie śniła .
Jak skończy się historia kolejnej bohaterki książki K.N.Haner ? Czy uda się jej uleczyć swoje rany ? Czy zrobią się jeszcze większe ?

Przeczytana: 04 października 2019

NIECZYSTE WIĘZY - K. N. Haner

Clarie,to młoda dziewczyna, która w swoim życiu przeszła już bardzo dużo.
Jest owocem gwałtu, na nastolatce, która w trakcie porodu zmarła. Jej wychowaniem zajmowali się dziadkowie. Traumy przeszłości tak bardzo naruszyły psychikę dziewczyny, że nie potrafi sobie poradzić z własnym życiem. Nawet staż w prestiżowej firmie, który od zawsze był jej marzeniem nie zmienia jej podejścia. Relacje kobiety z ludźmi są dość trudne, tym bardziej, że ona sama stara się trzymać na uboczu.

Po wielu nieskutecznych terapiach, Clarie trafia pod opiekę do sławnego, cenionego i świetnego doktora Dauglasa. Lekarz od razu rozbudza w kobiece zaufanie. Dziewczyna jest nim zafascynowana. Widzi przed sobą przystojnego, tajemniczego i pociagajacego mężczyznę. Wkrótce tych dwoje ludzi, oprócz relacji pacjentka-lekarz zaczyna łączyć coś więcej. Oboje zaczynają wspólną grę oparta na namiętności, bezwzglednosci, brutalności i wyznaczaniu granic między życiem a śmiercią......

eve | 2019-10-17
Przeczytana: 17 października 2019

Niesamowita historia. Autorka na kartach książki przebija się od problemów pracy w korporacjach do problemów z psychiką bohaterów. Nie ulega wątpliwości, że jakieś zaburzenia psychiczne posiada zarówno Clarie jak i Douglas. Zaletą książki jest to, że przedstawione akty seksualne mimo, że jest ich DUŻO nie nudzą czytelnika, gdyż bohaterowie nieźle eksperymentują. W tej różnorodności jest ważny aspekt - obopulna zgoda, która daje zielone światło na wszelkie fantazje i fetysze. Super. Mówisz, że chciałbyś przeżyć to i to a partner ci to daje. Nie przeszkadza nawet to, że wiemy jak historia się zakończy, bo od tego autoraka zaczęła książkę. Jednak pisarka przeprowadziłą tak tę historię, że jej nie zepsuła.

Kami | 2019-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 16 października 2019

"Nieczyste więzy" to książka, która mnie pozytywnie zaskoczyła.
Jest to połączenie dark romance i thrillera, ale ja nie oceniam jej jako romansu (bo nie wyobrażam sobie, że ktoś może tę historię uznać za romantyczną). Raczej traktuję ją jak książkę o tym, co dzieje się w głowie osoby z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. A mamy tu dość ciekawe studium przypadku.

Claire zachowuje się bardzo głupio i niespójnie, ale zakładam, że właśnie tak miało być w celu ukazania spektrum jej zaburzeń. Szkoda, że nie padła nazwa konkretnej jednostki chorobowej głównej bohaterki, bo to mnie akurat zaciekawiło. Żałuję też, że nie było więcej o historii Douglasa, dlaczego jest taki, jaki jest, choć sądząc po zakończeniu, autorka zamierza odkryć jego tajemnice w kolejnej części.

Co wrażliwsze czytelniczki powinny raczej zrezygnować z lektury, bo to nie jest romans dla grzecznych dziewczynek. Ale podsumowując, szybko i lekko się czyta, a mimo kilku nielogiczności książka mi się podobała.

Pośredniczka | 2019-10-16

Pełna recenzja na www.posredniczka-ksiazek.pl

„Nieczyste więzy” to książka diametralnie różniąca się od pozostałych powieści autorki i myślę, że może się spodobać całkowicie innej grupie czytelniczek. Poza pokaźną dawką erotyki, którą znamy z innych książek, ta nie ma w sobie nic z tego, za co pokochały autorkę Polskie czytelniczki. Zachwycone natomiast będą fanki literatury z dreszczykiem, ponieważ tego jest tu pod dostatkiem. Tajemnice, napaści, znęcanie się psychiczne, fizyczne i emocjonalne, to chleb powszedni bohaterów. Niewątpliwie „Nieczyste więzy” to powieść z dreszczykiem, która potrafi dostarczyć wielu emocji czytelnikowi, jeżeli szukacie lektury mocnej, mrocznej i wstrząsającej, to ta powieść będzie idealna.

Batgirl | 2019-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 16 października 2019

Uwielbiam tą autorkę. Uwielbiam. Ale na Miłość Boską dlaczego?! Dlaczego spod jej pióra wyszło coś... takiego :( czytałam ją (męczyłam) miesiąc czasu!!! A dobra książka zajmuje mi półtora dnia!! Lubię romanse, erotyki i thrillery od których nie można się oderwać. A tu czekałam byle dotrwać do końca rozdziału i mieć nadzieje że w ogóle doczytam książkę do końca. Nuda i dłużyzna. Nic więcej. Nawet nie da się opisać fabuły. Krótko: bzykają się w domu, bzykają się w hotelu i tak w kółko. Liczyłam ze choć na końcu będzie jakieś łaaał. Ale cóż. Będzie ciąg dalszy. A już się boje. Pewnie z ciekawości przeczytam licząc że będzie lepiej. Bo liczę na tą autorkę przy każdej książce.

cAAlineczka | 2019-10-15
Przeczytana: 15 października 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Chora relacja pacjentki i lekarza. Claire jest owocem gwałtu, o czym od dziecka przypominają jej rówieśnicy- jest wytykana palcami i szkalowana. Nienawidzi domu dziadków, w którym mieszka, bo jest to dom, w którym rodząc ją, umarła jej nastoletnia matka. Kiedy Claire chce się usamodzielnić, wyjeżdża do innego miasta, aby spróbować pracy w korporacji o jakiej zawsze marzyła. Dziadkowie wykupują jej kilka sesji z najlepszym psychiatrą w mieście. Zaczyna się ich burzliwy, chory romans. W książce wiele jest scen wyuzdanego i udziwnionego seksu. Doktor Douglas dobrze wie, czego pragnie Claire i bezwstydnie, z premedytacją wykorzystuje młodą pacjentkę, która opętana obsesją na jego punkcie targnie się na życie jego żony. Romans skończy się tragicznie, ale doktorek wcale nie zamierza skończyć ze swoim podłym procederem...

Po „Zapomnij o mnie” oraz „Ring girl” sięgnęłam po „Nieczyste więzy” i okazała się to być najlepsza pod względem stylistycznym i fabularnym książka K.N. Haner z dotychczas przeze mnie przeczytanych. Psychodeliczna to jest historia, osnuta wokół klimatów BDSM, ale i zaburzeń psychicznych. Ciekawa lektura!

KasiaM | 2019-10-12
Przeczytana: 12 października 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Obiecałam sobie, że więcej nie sięgnę po książkę od K.N Haner. Po nudnym Drwalu, bardzo słabej serii mafijnej, nie wspominając już o Sponsorze, powiedziałam sobie stop. A tu w progu staje moja przyjaciółka i trzyma w dłoniach Nieczyste Więzy. No i moją obietnicę szlag trafił.

Przeczytałam, skoro dostałam w prezencie i wymieniłam się opinią z przyjaciółką. Książka dziwna. Właściwie nic mnie w niej nie zszokowało, ale to chyba dlatego, że przeczytałam o wiele gorsze książki pod względem brutalności. Nie czułam żadnego dreszczyku emocji, podniecenia, oczekiwania. Kartkowałam, byle skończyć.

Główna bohaterka po przejściach, które każdego dnia ją prześladują. Nie może się z nimi uporać albo i nie chce, bo wszystkie problemy zgania na swoją przeszłość. W pewnym momencie zrobiło się już nudno, bo ileż można? Wiele terapii i żadnych rezultatów? Ciekawe.

Nie jest lepiej, a wręcz gorzej, kiedy trafia do nowego terapeuty. Właściwie przez całą książkę nie wiemy o nim nic, oprócz tego, że...

Weronika | 2019-10-11

Gdy sięgam po książki wydane z pod pióra @k.n.haner wiem jedno, to będzie noc zarwana. Zawsze jestem na to dobrze przygotowana, bo te historie po prostu mnie pochłaniają. "Nieczyste więzy" to połączenie dark romance i thrillera, które ogromnie mi się podobało. Muszę was od razu ostrzec, że książka jest mocna, kontrowersyjna, erotyczna i szokująca. Więc jeśli lubicie takie klimaty, to jest to coś dla was!
Claire jest dzieckiem z gwałtu. Jej małoletnia mama zmarła podczas porodu, więc trud wychowania spoczął na dziadkach, którzy wypełniali swój obowiązek opieki, jednak bez większej miłości i zrozumienia. Poznajemy ją w momencie gdy zaczyna nowe życie, dostała się na wymarzony staż. Wspólnie ze znajomymi wynajmuje mieszkanie w nowym mieście. Jest ambitna i pracowita, ale również niezbyt lubiana przez znajomych, wszyscy uważają ją za dziwaczkę. Gdy dziadkowie wykupują jej wizytę u znanego psychiatry Dr. Douglasa jest sceptycznie nastawiona, przecież przez tyle lat i po tak liczych...