Upiorny mleczarz

Tłumaczenie: Kamila Zimnicka-Warchoł
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-205-3
espeja

Mieszkańcy małego miasteczka giną w niewyjaśnionych okolicznościach. W sprawę angażuje się Victor Swarożyc, detektyw o ponadprzeciętnych umiejętnościach i budzących zdumienie koneksjach rodzinnych. Walka nie będzie łatwa, gdyż władza tych, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć sięga dna piekieł.

Karol | 2011-09-16
Przeczytana: 19 sierpnia 2011

Główny bohater, detektyw specjalizujący się w wyjaśnianiu zjawisk paranormalnych trafia do wsi Bogumiłowniki, gdzie dzieją się iście piekielne sprawy. Czy uda mu się wykorzystać nadprzyrodzone zdolności i uwieść pewną młodą dziennikarkę, aby pokonać Księcia Ciemności?

Książka napisana w dobrym stylu, łatwo się czyta, ładnie wydana, ale strasznie razi mnie wszechobecny okultyzm. No i czy rozdziewiczenie młodej kobiety jest na prawdę jedynym sposobem na pokonanie złych mocy? Marny pomysł...

P.S. Zazwyczaj szanuję książki, ale tą po przeczytaniu po prostu wyrzuciłem do śmietnika.

Agnesja | 2011-03-12

Ta książka jest tak banalna i bezsensowna że aż śmieszna. Jeden wielki bezsens bez grama prawdziwych emocji i napięcia. Nie polecam, totalna bzdura.

WielkiDon | 2013-05-16
Przeczytana: 16 maja 2013