Zapomnij o nim

Małgorzata Garkowska Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
2019-10-22
2019-10-22

Anna pracuje w rodzinnej firmie, spodziewa się dziecka i przygotowuje się do ślubu. Życie płata jej figla, niemal jednocześnie traci dziecko i narzeczonego.
Artur ma wszystko poukładane. Ma narzeczoną Kaśkę i bardzo ciężko pracuje by ta żyła jak najlepiej i mogła studiować. Niestety dziewczyna zupełnie go nie docenia i wykorzystuje niemiłosiernie.
Mamy też Ewelinę. Dziewczyna jest w ciąży i z jedną walizką bez pieniędzy wyrusza do Zamościa by odszukać mężczyznę, który zawrócił jej w głowie. Problem w tym, że nie zna nawet jego nazwiska.
Losy głównych bohaterów splatają się ze sobą. Zarówno Artur jak i Ewelina na życiowym zakręcie trafiają pod skrzydła Anny i zostają przez nią zatrudnieni. Jak potoczą się ich losy?

Książkę czyta się dobrze i na pewno warto po nią sięgnąć. Bohaterowie są bardzo różni i z pozoru nic ich nie łączy, jednak wspierają się i pomagają sobie w najtrudniejszym momencie. Anna jest dobrą wróżką, która mimo iż sama wiele przeszła nie ma w sobie ani grama egoizmu. Otacza swoją opieką zupełnie bezinteresownie obcą dziewczynę, która puka do drzwi jej firmy. Nie odsuwa się od niej nawet wówczas, gdy dowiaduje się, że ta spodziewa się dziecka.
Historia opowiedziana przez Małgorzatę Garkowską wzrusza i wciąga od pierwszej strony.
Książkę oceniam na 7,5 pkt.

Mamy też Ewelinę....

Anna, Ewelina i Artur. Artur jest odpowiedzialny, ma dziewczynę, ale nie może zapomnieć o tej, której pomógł w sklepie. Anna straciła dziecko, narzeczony zniknął. Ewelina jest w ciąży, z jedną walizką pojawia się w Zamościu, narzeczony też zniknął. Losy dziewcząt i Artura splatają się ze sobą pomagając sobie nawzajem. Książka pełna nadziei, dowodzi, że nie wszystko jest stracone, że warto walczyć.

Bardzo fajna historia.:)

Bardzo fajna historia.:)

Pierwsza scena w książce: Anna kupuje w ekskluzywnym sklepie garnitur, krawat, koszulę, buty dla mężczyzny nie pytając o kolor, rozmiar.
Płacąc mdleje i potem już niewiele pamięta.
Artur był tym mężczyzną który jej pomógł, wezwał pogotowie.
Po pewnym czasie ich drogi na powrót się połączą.
Artur ma poukładane życie, narzeczoną i bliski ślub.
Anna również wszystko zaplanowała wraz z narzeczonym, jest w ciąży, planują ślub.
Artur nie potrafi zapomnieć o kobiecie której pomógł, co się z nią dzieje?
Jest jeszcze Ewelina która w ciąży, z jedną walizka wkracza w życie Anny, potem również Artura.
Jest ciężka choroba, jest miłość, jest ból i cierpienie.
Wiecie co? to jest bardzo dobra książka.
Małgorzata Garkowska to świetna pisarka, ma świetne pióro i ja bardzo chętnie sięgam po jej powieści.

Płacąc mdleje i potem już niewiele pamięta.
Artur był tym mężczyzną który jej pomógł, wezwał pogotowie.
Po pewnym czasie ich drogi na powrót się połączą.
Artur ma poukładane życie, narzeczoną i bliski ślub.
Anna również wszystko...

Książki Małgorzaty Garkowskiej wyróżniają się specyficznym klimatem i "Zapomnij o nim" nie jest wyjątkiem.
W tej historii smutek przeplata się ze szczęściem, a ból z nadzieją.
Mamy troje bohaterów, których drogi przecinają się. Anna kobieta, która musi uporać się z podwójną stratą, Ewelina, dźwigająca na swoich barkach odpowiedzialność nie tylko za swój los, i Artur, stający przed życiową zmianą. Co wyniknie ze spotkania tej trójki, tego nie zdradzę, przygotujcie się na emocjonalną ucztę.

W tej historii smutek przeplata się ze szczęściem, a ból z nadzieją.

Przepiękna historia pisana przez życie. Trzy osoby trzy historie które są połączone ze sobą. Przeczytałam przez dwa podejścia.

Jestem zachwycona tą książką,ładnie napisana,barwna i dużo się w niej dzieje.
Bohaterka ciepła,sympatyczna,Annę polubiłam bardzo.
Wspaniała,mądra i piękna książka.
Porusza do głębi serca.

Jestem zachwycona tą książką,ładnie napisana,barwna i dużo się w niej dzieje.
Bohaterka ciepła,sympatyczna,Annę polubiłam bardzo.
Wspaniała,mądra i piękna książka.
Porusza do głębi serca.

Czytałam z przyjemnością

Czytałam z przyjemnością

Hmmm... Pomysł na książkę dobry... Pisane w dziwny sposób, jakoś do mnie nie przemawiali Ci bohaterowie. Zabrakło li tego czegoś, braku opisu postaci... Przeczytałam bo byłam ciekawa jak potoczą się ich losy. .

Całkiem ciekawa książka, trzy osoby,zbieg okoliczności, a potem strach, ból, a także nadzieja na to, że wszystko się skończy dobrze..czytało się szybko, jednak zakończenie mi się nie podobało.

• Polscy autorzy

Dodaj cytat z książki Zapomnij o nim