Nosząc w sobie tę refleksję, postanowiłam stworzyć "Sylwetki". Opracowałam zatem scenariusze, których bohaterami uczyniłam wybitne, wrażliwe i wspaniałe postacie, które kiedyś żyły, tworzyły, kochały, przeżywały... Na Bilecie Ich Życia wydrukowano już datę i stację końcową, nie ma Ich z nami. Ożyły jednak na kartach tej książki. Wybór postaci był nieprzypadkowy - kierowałam się swoimi osobistymi gustami. Wybrałam te, które wyjątkowo polubiłam i do których zawsze che się wracać. Starałam się przy tym oddać Ich charakter, mentalność, styl życia i pisania, cechy charakterystyczne, tylko im właściwe.

źródło opisu: https://www.taniaksiazka.pl

źródło okładki: https://www.taniaksiazka.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!