Książka dostępna wyłącznie u autorki. https://kamilapodgorna.jimdo.com Głównym bohaterem jest niespełna szesnastoletni Szymon, dręczony przez rówieśników. Chłopak przeżywa piekło, które zgotowały mu najbliższe osoby, zwłaszcza ojczym. Szymon zetknie się z wieloma osobami. Spotka na swej drodze Niemca - ulicznego muzyka (pracującego także w innym zawodzie). Mężczyzna skrywa bolesną tajemnicę...

Książka dostępna wyłącznie u autorki.
Szymon zetknie się z wieloma osobami. Spotka na swej drodze Niemca - ulicznego muzyka (pracującego także w innym zawodzie). Mężczyzna skrywa bolesną tajemnicę z przeszłości, ale jego znajomość z Szymonem przyniesie zaskakujący finał.
Wkrótce dojdzie do tragedii z udziałem ojczyma nastolatka. Co wydarzyło się w życiu Szymona?
Wbrew pozorom, książka wcale nie jest przewidywalna - zawiera wiele zaskakujących zwrotów akcji; trzyma w napięciu do ostatniej strony.

źródło opisu: https://kamilapidgorna.jimdo.com

źródło okładki: https://kamilapodgorna.jimdo.com