Przymierze Kasandry

Tłumaczenie: Jan Kraśko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajne Archiwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Cassandra compact
83-241-0142-X
powieść, śmierć, polityka
Marcin

Wenecja. Pułkownik Jon Smith spotyka się z pewnym Rosjaninem. Nagle padają strzały. Rosjanin ginie. Ale w kieszeni jego płaszcza jest kartka: rosyjski ośrodek badawczy, eksperymenty z wirusem... Smith nie od razu pojmuje treść wiadomości, która oznacza polityczną konspirację i najgroźniejszą broń, po którą ktoś odważył się sięgnąć po raz pierwszy. Dla świata być może ostatni...

Grażyna | 2014-12-29
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki

tropical-drug | 2015-09-05

Jak na Ludluma to bardzo słaba książka. Co prawda napisana bardzo zręcznie, ale przypomina raczej scenariusz średniej jakości amerykańskiego filmu akcji niż wielopłaszczyznową powieść do jakiej przyzwyczaił mnie autor.

Piotr_O | 2015-01-10
Przeczytana: 08 stycznia 2015

Szału nie ma. Dobra powieść sensacyjna do poduszki. Odniosłem wrażenie, że autor na kolanie pisał. Były momenty, kiedy akcja nie trzymała się. Niewątpliwie fabuła oparta na dobrym Amerykaninie, któy ocalił świat. Pokonał wojsko, agencję bezpieczeństwa narodowego, komandosów, przeżył zamachy. Czegoś mi brakowało mi w powieści. Może po Grishamie, Naserze czy innych nie umiem przestawić się na książki akcji?

barkol1908 | 2015-02-19

Mimo, że Ludlum klasycznie, świetnie operuje całą akcją, to jednak światowego spisku nie da się przedstawić na 250 stronach. Wszystko toczyło się zdecydowanie za szybko i zbyt powierzchownie.

smirek86 | 2015-03-14

Całkiem przyjemna książka. Ciekawa fabuła, duża ilość bohaterów i brak dłużyzn - to zdecydowane plusy tej powieści. Jedynie główna postać Johna Smitha jakoś mnie do siebie nie przekonała, ale to może dlatego, że nie czytałem Programu Hades gdzie pojawiła się ta postać.

kari82 | 2013-08-25

Ciekawa uwielbiam takie ksiazki z napieciem. Dreszczyk emocjii obrazowosc opisow wartka akcja od samego poczatku. polecam

beben1910 | 2012-11-23
Przeczytana: 2011 rok

Klasyczna powieść Ludluma- czytelnik sam dąży do rozwikłania zagadki... Wartka akcja, niespodziewane zwroty akcji.

iwona | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Uwielbiam Ludluma wraz z całą jego twórczością...

miki769 | 2013-12-24
Przeczytana: 24 października 2013

Ciekawa książka, którą powinno się przeczytać.

martinezz | 2012-10-10

dobre