Wandale

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Virtual Vandals
haker, internet, przestępca, śledztwo
Marcin

Jest rok 2025. Komputery już od lat są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej dziedziny życia. Powołana przed piętnastu laty specjalna jednostka FBI o nazwie Net Force ma za zadanie bronić Ameryki przed przestępcami wykorzystującymi Internet. Jak wskazuje jednak praktyka, najniebezpieczniejszymi hakerami są z reguły nastolatki. Do walki z tego rodzaju przeciwnikami FBI utworzyło przy Net Force specjalny oddział kilkunastoletnich geniuszy komputerowych zwanych Zwiadowcami.

Miaa | 2014-07-19

Nie mogłam się jakość wczuć w tą powieść, bardzo mnie nużyła.

SpinamSię | 2014-07-19
Na półkach: Tom Clancy, Przeczytane

Okropne nudy, mimo ciekawego pomysłu.

Allan | 2015-10-11

Szkoda czasu i pieniędzy.

sebster1987 | 2016-10-23
sowidyl | 2016-10-23