Droga Kasiu, jak żyć lepiej?

Okładka książki Droga Kasiu, jak żyć lepiej? Katarzyna Miller
Okładka książki Droga Kasiu, jak żyć lepiej?
Katarzyna Miller Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie poradniki
poradniki
Wydawnictwo Literackie
2019-04-24
2019-04-24
literatura polska porady życie związki miłość samotność

Okładka książki Daj się pokochać dziewczyno. Poznaj sekret udanych relacji Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk
Daj się pokoch... Katarzyna Miller, J...
Okładka książki Być synową i nie zwariować Anna Bimer, Katarzyna Miller
Być synową i n... Anna Bimer, Katarzy...

Życiowe porady Katarzyny Miller

Lekka i uniwersalna, ale mocno ogólnikowa. Retoryka dosyć powtarzalna, przez co książka może być nużąca, zwłaszcza że nie każdy znajdzie punkt odniesienia pośród tak różnorodnych sytuacji opisanych w listach. Trudno obrać tę formę jako poradnik, raczej czytelnik staje się naocznym świadkiem w gabinecie psychologicznym.

Przeczytałam jednym tchem ,bo czyta się szybko i wdzięcznie.
Książka życiowa, z dobrymi radami, lekko i przystępnie napisana.
Polecam 🙂

Przeczytałam jednym tchem ,bo czyta się szybko i wdzięcznie.
Książka życiowa, z dobrymi radami, lekko i przystępnie napisana.
Polecam 🙂

Nie polecam - bardzo ogólne rady, na bardzo ogólne problemy.

Nie polecam - bardzo ogólne rady, na bardzo ogólne problemy.

Książka przeraźliwie droga, kosztuje prawie 40 zł.
Autorka -psycholog- nie wysiliła się zbytnio przy opracowaniu tej książki. Tak, nie przy napisaniu, ale przy opracowaniu, bowiem w książce znajdziemy posegregowane tematami felietony sprzed kilku lat.
Niestety z wieloma propozycjami i radami pani Katarzyny się nie zgadzam. Jeżeli jakaś kobieta pisze list, że może być tylko kurą domową, bo nie ma wykształcenia, to rada typu "zacznij piec ciasta i je sprzedawać" jest dla mnie mocno podejrzana. To nie jest proste otworzyć własną działalność, wynająć lokal i zatrudnić ludzi. Żadna rada.
Dziwi mnie to, że czasami połowa odpowiedzi to pretensje pani Katarzyny, że nie wie z kim rozmawia, czy np. z gejem. Czy na potrzeby tej książki nie można było czegoś założyć?
Nie polecam

Książka przeraźliwie droga, kosztuje prawie 40 zł.

Ekstra porady, pochłonęłam całą książkę w jeden wieczór. Pomaga spojrzeć na przyziemne problemy z innej perspektywy.

Trochę się pani Katarzyna zrehabilitowała w moich czytelniczych oczach tą pozycją, bo jej poprzednich kilka książek już mnie nudziło swoją identycznością. Oczywiście autorka nie zmieniła swoich poglądów i linii doradzania, ale jest to przedstawione w inny, ciekawszy sposób. Szybko się czyta i wciąga.

Bardzo fajna pozycja. Polecam każdemu.

Bardzo fajna pozycja. Polecam każdemu.

Książka porusza bardzo wiele aspektów naszego życia i tym samym jest próbą odpowiedzi na różne problemy. Uwielbiam p.Kasię, więc czytało mi się genialnie tę książkę, która tak naprawdę jest zbiorem listów i odpowiedzi na nie. Mądra, ciepła, inspirująca. Polecam gorąco!

Rewelacyjna.Jak kazda ksiazka Katarzyny Miller:)

Rewelacyjna.Jak kazda ksiazka Katarzyny Miller:)

Konkretne przyklady, konkretne odpowiedzi. Dla fanow Kasi Miller i psychologii bardzo fajna pozycja. Sporo popodkreslalam ku pamieci :)

• Psychologia
  • Katarzyna Miller
  • Przeczytane 2019

Dodaj cytat z książki Droga Kasiu, jak żyć lepiej?

Video

Video