Nauka czytania

Okładka książki Nauka czytania Agnieszka Łubkowska
Okładka książki Nauka czytania
Agnieszka Łubkowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nasza Księgarnia
2019-03-13
2019-03-13
czytanie nauka edukacja dziecko Joanna Kłos

Okładka książki Halo! Historia komunikowania się Liliana Fabisińska, Anita Graboś
Halo! Historia... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy Małgorzata Piątkowska, Monika Utnik
Po ciemku, czy... Małgorzata Piątkows...
Okładka książki Psierociniec. Niepiesek Marta Krzywicka, Agata Widzowska
Psierociniec. ... Marta Krzywicka, Ag...

Czytanie to przyjemne zadanie

Duża czcionka, ciekawe ilustracje. Dobra dla każdego dziecka. Przydatna przy nauce czytania a także dodatkowa pomoc dla tych, którzy z nauką czytania mają problem.

Czytelna treść, pomocne ilustracje, ciekawe sposoby nauki. Idealny wybór na początek nauki czytania. Warta zakupu.

Dzięki tej książce dzieci nauczą się szybko i poprawnie czytać, pozycja zaangażuje rodziców, którzy będą się świetnie bawić z swoimi dziećmi a atrakcyjne teksty i ilustrację zainteresują każde dziecko. Gorąco polecam.

Świetny elementarz do nauki czytania. Teksty pełne ciekawostek o świecie natury wydrukowane są w taki sposób, żeby dziecku łatwo było je czytać- odpowiednie odstępy między linijkami i czcionki. Książka podzielona jest na 3 etapy- nauka liter, następnie sylab a w efekcie pełnych słów.
Super pomocnik przy nauce czytania!

Super pomocnik przy nauce czytania!

,,Nauka czytania” składa się na 3 części – naukę liter, sylab oraz czytanie całych słów. Z oczywistych powodów najbardziej obszerny jest pierwszy rozdział, w którym każda litera w formie małej i dużej zajmuje jedną stronę.

Ponadto ,,Nauka czytania” została pięknie zilustrowana przez Joannę Kłos. Całość jest niezwykle estetyczna, ale także dzięki nieco wygaszonym kolorom jest uzupełnieniem tekstu i nie wybija się na pierwszy plan.

Super pozycja do nauki czytania ! Jako rodzic polecam.

Super pozycja do nauki czytania ! Jako rodzic polecam.

Jest to jeden z fajniejszych elementarzy, który mogę polecić rodzicom i każdemu dziecku, które chce nauczyć się czytać bądź doskonalić swoje umiejętności. Bardzo ładnie i ciekawie wydana, zawiera stonowane ilustracje, które nie odwracają uwagi od tekstu. Napewno zachęci większość dzieci do podejmowania prób związanych z nauką.

Książka w formie elementarza. Przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Dobrze sprawdzi się dla dzieci, która mają problem z czytaniem. Tekst jest wyraźny, dużymi literami. Treść zachęca do czytania. Bogata jest w ciekawostki związane ze zwierzętami i naturą.
Książka podzielona jest na trzy części: naukę liter, sylab i pełnych słów, a każda z narastającym poziomem trudności.
Super wydany elementarz zaprojektowany na nowo.

Książka jest podzielona na trzy etapy i stopniowo wprowadza dziecko w nauke czytania. Plusem są duże literki dzięki którym dziecko łatwiej je zapamiętuje.
Idealnym uzupełnieniem książki jest gra od Naszej Księgarni Sylaby która łączy naukę z zabawą

Bardzo pomocna dla każdego malucha który uczy sie czytac. Ciekawa, dobrze przekazana treść oraz fajne ilustracje ,które zaciekawiaja dziecko. Serdecznie polecam.

• Dla dzieci
  • Wyd. Nasza Księgarnia
  • Biblioteczka domowa
  • DK / Sz / PM / Sec
  • NK - chcę
  • Dziecięce 2

Dodaj cytat z książki Nauka czytania