Nauka czytania

Agnieszka Łubkowska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Nasza Księgarnia
czytanie nauka edukacja dziecko Joanna Kłos
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
czytanie nauka edukacja dziecko Joanna Kłos

Okładka książki Pucio umie opowiadać Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,6
Pucio umie opo... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Co robi Pucio? Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,5
Co robi Pucio? Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,4
Pucio na wakac... Marta Galewska-Kust...
Okładka książki Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
8,4
Pucio. Zabawy ... Marta Galewska-Kust...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Czytanie to przyjemne zadanie

2 Link do recenzji

Duża czcionka, ciekawe ilustracje. Dobra dla każdego dziecka. Przydatna przy nauce czytania a także dodatkowa pomoc dla tych, którzy z nauką czytania mają problem.

Czytelna treść, pomocne ilustracje, ciekawe sposoby nauki. Idealny wybór na początek nauki czytania. Warta zakupu.

Dzięki tej książce dzieci nauczą się szybko i poprawnie czytać, pozycja zaangażuje rodziców, którzy będą się świetnie bawić z swoimi dziećmi a atrakcyjne teksty i ilustrację zainteresują każde dziecko. Gorąco polecam.

Świetny elementarz do nauki czytania. Teksty pełne ciekawostek o świecie natury wydrukowane są w taki sposób, żeby dziecku łatwo było je czytać- odpowiednie odstępy między linijkami i czcionki. Książka podzielona jest na 3 etapy- nauka liter, następnie sylab a w efekcie pełnych słów.
Super pomocnik przy nauce czytania!

,,Nauka czytania” składa się na 3 części – naukę liter, sylab oraz czytanie całych słów. Z oczywistych powodów najbardziej obszerny jest pierwszy rozdział, w którym każda litera w formie małej i dużej zajmuje jedną stronę.

Ponadto ,,Nauka czytania” została pięknie zilustrowana przez Joannę Kłos. Całość jest niezwykle estetyczna, ale także dzięki nieco wygaszonym kolorom...

Super pozycja do nauki czytania ! Jako rodzic polecam.

Jest to jeden z fajniejszych elementarzy, który mogę polecić rodzicom i każdemu dziecku, które chce nauczyć się czytać bądź doskonalić swoje umiejętności. Bardzo ładnie i ciekawie wydana, zawiera stonowane ilustracje, które nie odwracają uwagi od tekstu. Napewno zachęci większość dzieci do podejmowania prób związanych z nauką.

Książka w formie elementarza. Przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Dobrze sprawdzi się dla dzieci, która mają problem z czytaniem. Tekst jest wyraźny, dużymi literami. Treść zachęca do czytania. Bogata jest w ciekawostki związane ze zwierzętami i naturą.
Książka podzielona jest na trzy części: naukę liter, sylab i pełnych słów, a każda z narastającym...

Książka jest podzielona na trzy etapy i stopniowo wprowadza dziecko w nauke czytania. Plusem są duże literki dzięki którym dziecko łatwiej je zapamiętuje.
Idealnym uzupełnieniem książki jest gra od Naszej Księgarni Sylaby która łączy naukę z zabawą

Bardzo pomocna dla każdego malucha który uczy sie czytac. Ciekawa, dobrze przekazana treść oraz fajne ilustracje ,które zaciekawiaja dziecko. Serdecznie polecam.

Dyskusje

• Dla dzieci
  • Wyd. Nasza Księgarnia
  • Mr. T
  • Dziecięce 2
  • Chce przeczytać A
  • Dzieciowe
  • Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Nauka czytania