Magiczny wieczór. Sylwester w Zmysłowie

Cykl: Czary codzienności (tom 4.5)
Wydawnictwo: Filia
Ag2S

Sylwester w Zmysłowie to ostatni rozdział, wieńczący czterotomową sagę Czary Codzienności.

Możecie jeszcze raz spotkać się z ukochanymi bohaterami. Spędźcie z nimi ten magiczny czas.

Dostępny dotąd tylko w wersji limitowanej, od dzisiaj do pobrania na woblink.pl

źródło opisu: https://woblink.com/

źródło okładki: https://woblink.com/

Gosia | 2018-12-14
Na półkach: ROK 2018, Przeczytane
Przeczytana: 14 grudnia 2018

Ledwo umilkły dźwięki weselnej muzyki Zmysłowo szykuje się do sylwestra. Wszyscy nasi dotychczasowi bohaterowie zastanawiają się co przyniesie im nowy rok. W najlepsze trwa zabawa na wolnym powietrzu.
Fajne zwieńczenie serii.

smolkosia | 2018-12-17
Na półkach: Przeczytane, Obyczajowe

Ostatni rozdział sagi że Zmysłowa to typowa ckliwa historyjka bez polotu. no cóż na kilkudziesięciu stronach nie można za dużo napisać, dlatego czytelnik dostał ciepłe, romantyczne opowiadanie z samymi słodkimi emocjami. jest tak cudownie i słodko, że aż robi się mdło. szkoda. chyba ten rozdział nie był potrzebny, bo tylko dał kiepski akcent całej historii trzech sióstr.

Kris | 2019-04-13
Przeczytana: 22 grudnia 2017

Wspaniała, ciepła opowieść. Iście świąteczny klimat, dzięki któremu można się wczuć w atmosferę zbliżającej się Gwiazdki. Bohaterzy, którzy szukają szczęścia, poznają siebie od nowa i znajdują miłość całkowicie się jej nie spodziewając. Czy może być w grudniu wspanialsza lektura od tej rozgrzewającej serce? Agnieszka Krawczyk podarowała mi mój prywatny "Magiczny wieczór" i to nie jeden. Dzięki tej powieści spędziłem swoje święta w górach jeszcze nim one faktycznie nadeszły! Polecam powyższą lekturę. Ogrzeje Was mimo śniegu otulającego urocze Zmysłowo od pierwszych stron powieści! Gwarantuję :)

palalela | 2018-12-30
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 29 grudnia 2018

Nie wiem, jaki był zamysł Autorki, kiedy siadała do pisania ów niezwykle opasłego dzieła, wiem, że tym lukrem wymęczyłam się strasznie.

DorotaB | 2019-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2019