Księga symboli intuicyjnych. Praktyczny przewodnik po sygnałach odbieranych codziennie przez Twoją intuicję

Autor, Denise Linn, prezentuje czytelnikowi bogatą gamę symboli intuicyjnych, które pojawiają się w naszym codziennym życiu. Książka jest podzielona na wiele rozdziałów, z których każdy dotyczy innego rodzaju intuicyjnych sygnałów.

Linn zaczyna od wprowadzenia do podstawowych pojęć dotyczących intuicji i symboliki. Wyjaśnia, że symbolika jest uniwersalnym językiem, który nasza intuicja używa, aby komunikować się z nami. Następnie przechodzi do omówienia różnych kategorii symboli, takich jak zwierzęta, rośliny, przedmioty, liczby i kolory. Każda kategoria jest dokładnie opisana, a autorka używa również przykładów z życia codziennego, aby pomóc czytelnikom zrozumieć, jakie znaczenie mają te symbole.

Kolejny rozdział poświęcony jest jasnowidzeniu, czyli zdolności otrzymywania wizualnych przekazów ze świata duchowego. Linn oferuje praktyczne wskazówki, jak rozwijać tę zdolność i jak interpretować otrzymane obrazy. Następnie przechodzi do omówienia tarota i sposobów, w jakie możemy go używać do otrzymywania intuicyjnych wskazówek.

Kolejne rozdziały dotyczą czytania czakr, sennych przekazów, symboliki przedmiotów w naszym otoczeniu i znaczenia różnych kolorów. Autor porusza również temat synchroniczności, czyli zbiegów okoliczności, które wydają się mieć głębsze znaczenie.

Podoba mi się, że książka jest napisana w przystępny sposób i zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek. Autorka nie tylko opisuje znaczenie poszczególnych symboli, ale także podpowiada, jak je interpretować i jak korzystać z nich w codziennym życiu.

Podsumowując, "Księga symboli intuicyjnych" to wartościowy przewodnik dla osób zainteresowanych rozwijaniem swojej intuicji i korzystania z symboliki jako języka intuicji. Choć książka może nie spełnić wszystkich oczekiwań osób zainteresowanych głębszą tajemniczą wiedzą, to z pewnością dostarczy praktycznych wskazówek i inspiracji dla wszystkich poszukujących większej świadomości duchowej.

• Domowa biblioteczka
  • Psychologia, duchowość, filozofia życia