Oczyszczanie energetyczne

Tłumaczenie: Ischim Odorowicz-Śliwa
Wydawnictwo: Illuminatio
zdrowie, medycyna
Incognityzm

Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro czy osobiste rzeczy będą dawały ci poczucie bezpieczeństwa tylko wtedy, gdy ich energia będzie...

Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście

Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro czy osobiste rzeczy będą dawały ci poczucie bezpieczeństwa tylko wtedy, gdy ich energia będzie współgrała z twoją własną.

Ten nowoczesny poradnik zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć, aby zacząć pracę z energią. Dzięki niemu:

dowiesz się, jak oczyszczać, a później podtrzymywać dobrą energię,
poznasz wiele przydatnych technik pracy z własną energią,
nauczysz się tworzyć dobrą energię m.in. przy pomocy kadzideł, szałwii, świec, kryształów.

Ta inspirująca książka wypełni twoje życie pozytywną mocą!

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo

wronka | 2019-03-05

Książka dla początkujących, zawiera sporo całkiem prostych ćwiczeń, dzięki którym możemy się rozwijać, niektórych z nich nie znałam.

Napisana w bardzo prosty, typowo zachodni, wręcz zadaniowy sposób, przeprowadza łatwo z punktu a do punktu b. Autorka nie posługuje się zbyt ezoteryczną terminologią, dlatego sądzę, że każdy z łatwością zrozumie przekaz i będzie potrafił wcielić rady w życie.

Dla mnie osobiście trochę nudna, ale to tylko dlatego, że to nie jest pierwsza książka na ten temat, którą miałam okazję czytać.