Oczyszczanie energetyczne

Illuminatio
2018-11-16
2018-11-16
Ischim Odorowicz-Śliwa

Gdy zamawiałam tę książkę, zwróciłam uwagę na tytuł i okładkę. Nie słyszałam o niej wcześniej, ale coś mnie w niej zaintrygowało. I uważam, że bardzo dobrze się stało! Spodobał mi się język autorki – zwięzły, prosty, bez zbędnego koloryzowania czy pustosłowia. Skupiła się na różnych aspektach swojego życia, które dotyczą pracy z energią. Pokazała nam świat, który wiele osób próbuje ignorować. Czasami go nie rozumiemy, czasem się boimy. A jednak Barbara Moore tłumaczy, że on istnieje i warto zdać sobie z niego sprawę. Jak dla mnie bardzo dobra książka. Zainteresowanym tematem polecam. 😉

Świetna pozycja na początek, dla osób które interesują się tematem. Poznacie metody oczyszczania mieszkania, transmutowania energii, i wiele innych. Obowiązkowa pozycja, dla osób które chcą chronić swoją energetykę.

Przyznam, że po tę książkę sięgnęłam z czystej ciekawości. Jestem laikiem w temacie przepływu energii, niewiele wiedziałam również o jej działaniu. Na szczęście, Barbara Moore zeszła z piedestału mentora i wszystko opisywała bardzo przystępnym, prostym językiem. Tak, że nawet ja zaczęłam rozumieć pewne zależności i poczyniłam kroki ku wprowadzaniu zmian w swoją codzienność. Myślę jednak, że dla bardziej doświadczonych osób, które z energią pracują na codzień, tak książka może być lekko nudnawa. Do tytułu tej publikacji winien być dodany podtytuł - „podręcznik dla początkujących”. Choć, z drugiej strony, idąc za starym buddyjskim przysłowiem, wiedzę traktujmy tak, jak byśmy widzieli zawsze coś nowego. Bo wszystko daje lekcję, jeżeli tylko właściwie na to spojrzysz. Z pewnością będę jeszcze wracać do tej publikacji.

Książka dla początkujących, zawiera sporo całkiem prostych ćwiczeń, dzięki którym możemy się rozwijać, niektórych z nich nie znałam.

Napisana w bardzo prosty, typowo zachodni, wręcz zadaniowy sposób, przeprowadza łatwo z punktu a do punktu b. Autorka nie posługuje się zbyt ezoteryczną terminologią, dlatego sądzę, że każdy z łatwością zrozumie przekaz i będzie potrafił wcielić rady w życie.

Dla mnie osobiście trochę nudna, ale to tylko dlatego, że to nie jest pierwsza książka na ten temat, którą miałam okazję czytać.

Dodaj cytat z książki Oczyszczanie energetyczne