On. Pytania intymne

Okładka książki On. Pytania intymne Zbigniew Lew-Starowicz
Okładka książki On. Pytania intymne
Zbigniew Lew-Starowicz Wydawnictwo: Czerwone i Czarne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czerwone i Czarne
2018-10-31
2018-10-31

Okładka książki Psychiatrzy twórcy. Wywiady Marcin Jabłoński, Hanna Jurczak, Marek Krzystanek, Zbigniew Lew-Starowicz, Sławomir Murawiec, Katarzyna Szaulińska, Maciej Żerdziński
Psychiatrzy tw... Marcin Jabłoński,&n...
Okładka książki Jak nie zostać moim pacjentem Zbigniew Lew-Starowicz, Krystyna Romanowska
Jak nie zostać... Zbigniew Lew-Starow...

Książka jest serią wywiadów ze znanym seksuologiem na temat męskiej seksualności. Większość informacji nie jest zbyt odkrywcza ale książka nie jest zbyt długo i czyta się ją szybko. Książka odczarowuje trochę mitów na temat mężczyzn, więc pod tym względem jest przydatna.

Mężczyzna opisany w prosty i przejrzysty sposób , w całej swojej seksualnej okazałości.

Moje kolejne spotkanie ze wspaniałym przekazem Pana Starowicza jednak nie aż tak owocne jak część pisana o kobiecej seksualności.

Z tej pozycji faktycznie dowiemy się sporo ale nie będą to aż tak odkrywcze ciekawostki jakich dowiedzieć się można z „ Ona. Pytania intymne” . Myślę, że spowodowane to jest większą wiedzą społeczeństwa na temat szeroko pojętej informacji kryjącej się pod hasłem „mężczyzna” co z resztą sam Autor śmiało przytacza.
Pozycja wykazała różnice między podnieceniem a pożądaniem a co za tym idzie dała do zrozumienia, że mężczyzna być może wcale nie jest aż tak „prymitywny w obsłudze” jak mogłoby się wydawać oraz, że też może czuć się wykorzystany seksualnie – wbrew potocznemu przekonaniu, że to raczej kobieta może to powiedzieć.

Lew-Starowicz czarno na białym nazywa „po imieniu” sprawy erotyki mężczyzn o których zazwyczaj mówi się w kuluarach.
Chociażby dlatego uważam, że warto sięgnąć po „ On. Pytania intymne”.

Nic odkrywczego

Nic odkrywczego

Całkiem przyjemna w odbiorze książka. Nie dowiedziałam się niczego nowego, ale dobrze i szybko mi się ją czytało. Każdy mężczyzna jest inny i nie wszystko co tu jest napisane, można każdemu mężczyźnie przypisać, ale i tak warto się z nią zapoznać.

Przydatna pozycja dla każdego - zarówno mężczyzny jak i kobiety. Autor opisuje to o czym społeczeństwo wciąż wstydzi się mówić otwarcie, pokazuje konsekwencje pewnych zachowań, zagłębia się w umysł i ciało mężczyzny.

Polecam lekturę szczególnie kobietom. Czasami mężczyźni wstydzą się mówić o swoim interesie, czasami mowi szczerze a kobieta po prostu nie słucha, nie wierzy.
Niepokojące są niektóre stwierdzenia zawarte w tej książce….
- po zdradzie trzeba wysłać faceta na badania (myślałam ze wysyła się go wtedy w kosmos)
- dla facetów bardzo ważny jest „lodzik” na tyle ze potrafi zakończyć związek jak go nie ma. Oczywiście nie każdy ale… i tak takie stwierdzenia burza spokój i wiarę w ludzi..
Kobiety przeczytajcie.

Niepokojące są niektóre stwierdzenia zawarte w tej książce….
- dla facetów bardzo ważny jest „lodzik” na tyle ze potrafi...

Ciekawa lektura. Dużo ciekawostek

Ciekawa lektura. Dużo ciekawostek

Bardzo ciekawy poradnik dla kobiet, które są otwarte i dla tych, które wstydzą się pytać albo po prostu chcą dowiedzieć się czegoś na temat męskiego ciała. Nie jest to wiedzą byle jaka tylko wiedzą zaczerpnięta z życia oraz z wiedzy doświadczonego seksuologa. Warto dokształcać się w każdej dziedzinie. Tak jak wiedzą na temat kobiecego ciała tak i wiedzą na temat męskiego nie powinna być tematem tabu. Bardzo fajnie się czyta ponieważ jest to poradnik w formie pytań i odpowiedzi. Zachęcam do sięgnięcia.

Książka jest genialna dla wszystkich osób niezależnych od wieku, jest napisana prostym zrozumiałym tekstem. Odpowie na pytania, które tkwią w nas jak i dowiemy się rzeczy niby oczywistych, ale jednak informacje nas zaskoczą. Uwielbiam czytać książki tego autora i polecam je wszystkim!!

• Psychologia

Zbigniew Lew-Starowicz On. Pytania intymne Zobacz więcej