On. Pytania intymne

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
maggalus

Mężczyzna w całej erotycznej okazałości. Ta książka to przewodnik po męskiej seksualności. Co takiego jest w seksie oralnym, że mężczyzna dla tej pieszczoty jest gotów zdradzić? Jaka jest różnica między podnieceniem a pożądaniem i jak to sprawdzić? Czym różni się męski orgazm od kobiecego? Czy penis to jedyne miejsce erogenne? A co z „przyległościami”? Jak je pieścić? Gdzie znajduje się męski punkt G? Kiedy niepełna erekcja to powód do niepokoju? Jakie są najbardziej szkodliwe mity dotyczące wielkości i kształtu penisa? Kiedy wziąć viagrę, a kiedy i tak nie pomoże? Na czym polega technika przedłużonego stosunku? W jaki sposób kobieta może sprawić partnerowi największą rozkosz?

źródło opisu: Strona wydawnictwa.

źródło okładki: Strona wydawnictwa.

paulina | 2018-12-06
Przeczytana: 04 grudnia 2018

Czy dobrym określeniem jest nazywanie tej książki ‘’poradnikiem’’ to nie wiem – dla mnie to wywiad z profesorem nauk medycznych, który odpowiada na zadane mu pytania i daje do myślenia. Nie znajdziesz tam typowych porad, jedynie sugestie.

Zbigniew Lew-Starowicz jest ekspertem z zakresu seksuologii. Jest autorem serii książek, z którymi mogliście się już kiedyś spotkać: O kobiecie, O mężczyźnie, O miłości, O rozkoszy, Sztuka życia, a także Wszystko da się naprawić.

On. Pytania Intymne to jego najnowsza książka, którą miałam okazję przeczytać dzięki uprzejmości Wydawnictwa Czerwone i czarne ;)

Całą recenzję przeczytasz na moim blogu, zapraszam ;)

noodle | 2018-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2018

Świetna rozmowa o męskości i mężczyznach. Powinna przeczytać ją każda kobieta. Idealnie wyjaśnia różnice między kobietami i mężczyznami. Przeprowadza przez meandry męskiej osobowości. I na pewno wiedza zawarta w tej książce przyda się na przyszłość. I wzbogaci każdy związek.

czyczytasz | 2018-11-19

"On. Pytania intymne" to rzetelnie i profesjonalnie przedstawiony przegląd wiedzy na temat męskiej seksualności. Nie jest to jednak uniwersalny poradnik co, jak i gdzie zrobić aby wszyscy byli zadowoleni. Autor podejmuje "drażliwy" temat w bardzo mądry i wyważony sposob - czasem mówi o rzeczach oczywistych z dużą dozą humoru a czasem zupełnie prosto z mostu. Myślę, że wiedza jaką posiada pozwala mu na przedstawienie tematu tak, aby każdy wyciągnął odpwiednie dla siebie wnioski i skorzystał z prezentowanej treści. Autor oprócz wiedzy na temat anatomii czy fizjologii przekazuje nam też bardzo ważny komunikat: czasem w teorii wszystko gra a w praktyce nie wychodzi. I tutaj do gry wchodzi podłoże psychologiczne, o którym bardzo często, wśród wszechobecnego pośpiechu nadzwyczajnej pod słońcem zapominamy.
Pomijając fakt czy lektura będzie dla nas dużym uzupełnieniem wiedzy czy raczej tylko przypomni to co już wiemy, z pewnością będzie ona wartościowa zarówno dla żeńskiej jak i męskiej...

Michał | 2018-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Panowie i Panie polecam książkę wszystkim!
Trzeba koniecznie przeczytać, zapoznać się z tematem i być na bieżąco.
Panowie nie bójmy się rozmawiać z partnerami lub partnerkami.
Rozmowa zawsze w cenie!
Polecam!!!