On. Pytania intymne

Zbigniew Lew-Starowicz Wydawnictwo: Czerwone i Czarne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czerwone i Czarne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-10-31

Bardzo przyjemna, lekka książka. Jest w przystępnej formie wywiadu co sprawia, iż książkę czyta się szybko. Niestety jest dość krótka - rozdziały są zwięzłe, poruszają pokrótce tematykę męskiej seksualności. Książka zawiera w większości zbiór informacji podstawowych o seksualności mężczyzn, które owszem warto znać, jednak liczyłam na większe zgłębienie tematyki. Znalazły...

Lekka i przyjemna lektura, ważna dla osób które miały mało doświadczenia z edukacją seksualną w szkole

Polecam całkiem ciekawa książka , dobrze i szybko się ją czyta.

Niestety ta książka to dla mnie rozczarowanie. Bardzo powierzchownie potraktowana męska psychika.

Książka-wywiad otwiera oczy na świat mężczyzn i pozwala go lepiej zrozumieć. Przy okazji forma wywiadu zapewnia lekturę interesującą i lekką.

Dobrze przeczytać o kilku mitach i obalić je z korzyścią dla mężczyzn. Aczkolwiek temat jest traktowany powierzchownie, jeśli szukamy szczegółowej analizy, to srogo się zawiedziemy.

Nadal jednak warto, bo przy tak dużej czcionce i marginesach, tę książkę naprawdę szybko się czyta. ;)

Świetna sprawa. Łyknęłam ciągiem Ona i ON. Bardzo lekka, forma wywiadu sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. Aż szkoda, że tak szybko się kończy. Polecam dla kobiet i mężczyzn.

Kolejna świetna książka Lwa Starowicza. Mam wrażenie, że gdyby każdy z nas przyswoił sobie chociaż cześć tych informacji, to wiele problemów natury psychospołecznej, psychologicznej i seksuologicznej przestałoby istnieć.

Elementarz seksuologii w kraju, w którym o tą wiedzę jest bardzo ciężko. Na szczęście to, że edukacja seksualna w Polsce prawie nie istnieje, nie znaczy, że nie ma wybitnych specjalistów, którzy potrafią w przystępny sposób przekazać tę wiedzę.
Bardzo łatwo się czyta (cały czas dialog), polecam każdemu, kto nie wypiera seksu, a jeszcze bardziej tym, którzy to robią.

Książka bardzo potrzebna, znakomita kompilacja informacji na temat świata męskiej seksualności. Obowiązkowa lektura zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

• 2019
  • 2020