On. Pytania intymne

Zbigniew Lew-Starowicz Wydawnictwo: Czerwone i Czarne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Czerwone i Czarne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-10-31

Bardzo ciekawa lektura, przyjemna, szybko się ją czyta. Pan Profesor to klasa sama w sobie, chociaż Pani dziennikarka lekko mnie irytowała i zaniżała poziom. Merytorycznie oceniam na 5+, wiele ciekawostek, można spojrzeć na mężczyznę z innej strony. Mimo że to nie pierwsza książka tego typu, którą miałam przyjemność czytać, dowiedziałam się kilku nowych rzeczy. Polecam!

Podobnie, jak część "Ona" książka zawiera sporo przydatnych ciekawostek, czyta się ją równie szybko i przyjemnie. Niektóre fragmenty, a raczej komentarze czasem mnie rozbawiały i dziwiły jednocześnie. Cóż tu więcej dodać...polecam :>

Dla ciekawskich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Rewelacyjna książka. Pozycja obowiązkowa dla każdego faceta, ale i kobiety, bo jak zwykle zresztą Zbigniew Lew-Starowicz w sposób bardzo prosty i czytelny tłumaczy wręcz łopatologicznie zagadnienia z zakresu fizjologii, seksuologii, anatomii i psychologii. Książka ta obok z tytułem "Ona. Pytania intymne." - stanowi kompendium podstawowej wiedzy na temat ciał i zachowań...

Czytałam kilka książek Lwa-Starowicza i były ciekawsze niż ta. Pomimo tego, jest to dość interesująca lektura. Dla mnie nic odkrywczego w niej nie ma, ale jest podsumowaniem co wiedzieć o mężczyznach by wypadało. Polecam na szybką lekturkę i przypomnienie sobie basic informacji o płcy niepięknej.

Bardzo dobra książka, napisana przez właściwego człowieka, z właściwymi kompetencjami.

Bardzo dobra i przydatna książka, odpowiadająca na wiele pytań. Cała seria na zasadzie długiego wywiadu to odpowiednia forma. Polecam. :)

Książka pisana jest w formie wywiadu. Rozmowę z Panem Lwem-Starowiczem prowadzi Krystyna Romanowska i muszę przyznać, że czyta się to naprawdę dobrze, język jest prosty i łatwy w zrozumieniu (nie jest to typowy naukowy „bełkot”), dzięki czemu można naprawdę przyswoić dużą ilość wiedzy!
To, co jeszcze mnie urzekło to okładki! Wiem, że nie powinno się oceniać książki po...

Ciekawa. Myślę, że nie tylko kobiety powinny ją przeczytać, ale także mężczyźni. Wydaje mi się, że większość z nich bardzo mało wie o sobie ;-)

Bardzo przyjemna, lekka książka. Jest w przystępnej formie wywiadu co sprawia, iż książkę czyta się szybko. Niestety jest dość krótka - rozdziały są zwięzłe, poruszają pokrótce tematykę męskiej seksualności. Książka zawiera w większości zbiór informacji podstawowych o seksualności mężczyzn, które owszem warto znać, jednak liczyłam na większe zgłębienie tematyki. Znalazły...

Dyskusje

• 2020