Czas robotów

Okładka książki Czas robotów Andrzej Maleszka
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2018
Okładka książki Czas robotów
Andrzej Maleszka
2018-10-26
2018-10-26
literatura polska
Inne

Kolejna wciągająca od początku książka o przygodach grupki przyjaciół i psa. Polecam dzieciom i nie tylko

Godna kontynuacja serii.

Godna kontynuacja serii.

Następnym tomem jestem oczarowana,super przygody przeżyłam z bohaterami.
Julka rozbawiła mnie bardzo śmieszna,urocza dziewczynka.
Czyta się dobrze tą fajną,wspaniałą książkę.

Następnym tomem jestem oczarowana,super przygody przeżyłam z bohaterami.
Julka rozbawiła mnie bardzo śmieszna,urocza dziewczynka.
Czyta się dobrze tą fajną,wspaniałą książkę.

jedna z najlepszych ciekawa przemiana człowieka w robota

jedna z najlepszych ciekawa przemiana człowieka w robota

Magiczne Drzewo jest bardzo ciekawe, bo każdy tom jest inny.

Magiczne Drzewo jest bardzo ciekawe, bo każdy tom jest inny.

To arcydzieło, ma taką magiczną atmosferę, gdy się ją czyta.

To arcydzieło, ma taką magiczną atmosferę, gdy się ją czyta.

robotów tu pełno więc i warana tu nie brakowało

robotów tu pełno więc i warana tu nie brakowało

*Ta opinia zawiera informacje, które mogą zostać uznane przez niektórych za spoilery*

Czytając tą książkę miałem odczucia, że była ona pisana na siłę, tylko aby dalej kontynuować serię, głównie przez zwroty akcji typu: "Idzie nam dobrze, na pewno nam się uda", coś "niespodziewanego" się dzieje. i nagle bohaterowie mają wielki problem oraz przez wprowadzenie bohatera, który w zamierzeniu miał być jakimś odświeżeniem, a okazał się w mojej opinii jednym z najbardziej irytujących w historii polskiej literatury współczesnej. Ocenę 5/10 daje tylko ze względu na sentyment do serii, którą polecam przeczytać, lecz gdybym tą książką czytał jako mój wstęp do tej serii to dałbym jej 4/10.

drastyczna az strach sie ma w oczach,

drastyczna az strach sie ma w oczach,

Książka ciekawa aczkolwiek były pewne nieścisłości w niej np. dzieciaki musiały iść między roboty ale nie mogły być niewidzialne bo niektóre roboty wyczuwały ciepło. Postanowili więc pomalować się i stworzyć perfum o zapachu robota. Moim zdaniem roboty wiciąż wyczuwałyby ich ciepło.
Mojej córce bardzo podoba się ta seria, polecam.

Mojej córce bardzo podoba się ta seria, polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Magiczne drzewo
  • Dla dzieci