Pióro T-rexa

2019-11-11
magiczne drzewo dla dzieci
Inne

Okładka książki Tajemnica filmu Martin Widmark, Helena Willis
Tajemnica filmu Martin Widmark, Hel...
Okładka książki Banda Czarnej Frotté. Skarpetki powracają! Justyna Bednarek, Daniel de Latour
Banda Czarnej ... Justyna Bednarek, D...
Okładka książki Porwanie Prozerpiny Anna Oparkowska, Agnieszka Stelmaszyk
Porwanie Proze... Anna Oparkowska, Ag...

Świetna książka dla małych i dużych. Polecam wszystkim

Świetna książka dla małych i dużych. Polecam wszystkim

Przyjaciele wybierają się do świata dinozaurów, aby znaleźć składniki leku dla śmiertelnie chorego Kukiego. Razem z Julką, Alikiem i Budyniem w podróż w czasie wybiera się również Kajetan. Chłopiec o olbrzymiej wiedzy na temat prehistorii.
Przygód ogrom, spotkanie z triceratopsami, zauchem - gigantycznym krokodylem, świszczący śpiew, latający tyranozaur, puszka ze śmierdzącym wabikiem to tylko odrobina tego co czeka dzieci. Są emocje i trzymanie kciuków za powodzenie i znalezienie bramy czasu. Dla mnie naciągana, dzieciom podobała się bardzo.

całkiem fajna polecam

całkiem fajna polecam

Przeczytałam w jeden dzień. Bardzo wciągająca

Przeczytałam w jeden dzień. Bardzo wciągająca

Jak zawsze w serii o magicznym drzewie wszystko super. Ale z jednym autor przesadzil, a konkretnie z nadużywaniem swojego ulubionego słowa. Jesli czytaliscie, to zapewne NIEPEWNIE sie domyślacie.

Tę serię zaczęłam czytać, gdy byłam w 1 klasie podstawówki, i jakoś tak nadal do tego wracam, gdy wyjdzie nowa książka.

Przygoda w której trojga dzieci przenosi się do czasów dinozaurów by zdobyć lek dla chorego przyjaciela po drodze walczą z wielkim T-REXEM i wielkim krokodylem .

Polecam.

Polecam.

przeciekawa i jednocześnie przerażająca

przeciekawa i jednocześnie przerażająca

Polecam dla osób które lubią dinozaury i przygodę.

Polecam dla osób które lubią dinozaury i przygodę.

• Magiczne drzewo

Dodaj cytat z książki Pióro T-rexa