Imaginarium. Tom 2. Ogród Leonarda

Wydawnictwo: Zielona Sowa
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Kontynuuj niezapomnianą przygodę w świecie Imaginarium! Kiedy Marianna zostaje wysłana na wakacje do ciotki, ostatnie, czego spodziewa się po wyjeździe do Francji, to wielka przygoda. A jednak to właśnie w starym domu madame Sorel odkrywa wraz z przyjacielem Miłoszem sekretną pracownię i tunel wiodący do… Imaginarium. To niesamowite miejsce pełne machin i ich konstruktorów wydaje się...

Kontynuuj niezapomnianą przygodę w świecie Imaginarium!

Kiedy Marianna zostaje wysłana na wakacje do ciotki, ostatnie, czego spodziewa się po wyjeździe do Francji, to wielka przygoda. A jednak to właśnie w starym domu madame Sorel odkrywa wraz z przyjacielem Miłoszem sekretną pracownię i tunel wiodący do… Imaginarium. To niesamowite miejsce pełne machin i ich konstruktorów wydaje się Mariannie spełnieniem marzeń. Wszystko zmienia się pewnej nocy, kiedy do jej pokoju w Akademii Inżynierii i Projektowania zakrada się tajemnicza postać… Od tej chwili życie Marianny przewraca się do góry nogami. Na szczęście dziewczyna ma przy sobie przyjaciół, z pomocą których nie tylko stawia czoła wrogom Imaginarium, ale przede wszystkim dowiaduje się, czym jest odwaga, lojalność i prawdziwa przyjaźń.

źródło opisu: Materiały wydawcy

źródło okładki: Materiały wydawcy

Łukasz | 2018-10-01

Czytanie przygód pisanych przez Agnieszkę Stelmaszyk to czysta przyjemność! Drugi tom imaginarium podobał mi się bardziej od pierwszego.
Wiedziałem, że autorka Kronik Archeo nie może napisać słabej książki! :D

Ewwwa | 2018-09-23
Anaela | 2018-09-22
KrólowaKsiążek | 2018-09-22

Patronaty tygodnia

Czy Wy też wyciągnęliście już grube swetry z najciemniejszych zakamarków Waszych szaf? Jeśli nie to już najwyższa pora, by uszykować się na jesień. Gwarantujemy Wam, że po 19 września nie znajdziecie czasu na nic innego niż czytanie. Okazuje się bowiem, że tego dnia swoje premiery ma taka liczba książek, że nie wytrzymają tego ani Wasze regały, ani portfele.