Kat Wolfe prowadzi śledztwo

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Wydawnictwo: Wilga
Inegrette

Dołącz do dzielnej Kat Wolfe i jej czworonożnych pomocników i pozwól się porwać historii pełnej przygód, wolności i przyjaźni. Kat jest zachwycona swoim nowym domem w sielskim Bluebell Bay, zwłaszcza gdy okazuje się, że budynek ma już mieszkańca - uroczego, dzikiego kota. Kiedy Kat zaczyna opiekować się domowymi zwierzętami sąsiadów, by dorobić do kieszonkowego, okazuje się, że idylliczne miasteczko skrywa wiele złowrogich sekretów.

Kiedy jeden z właścicieli czworonogów nagle znika, Kate zwraca się o pomoc do swojej nowej przyjaciółki Harper Lamb. Okazuje się, że niewinna wakacyjna przygoda może się okazać dla dziewczyn śmiertelnie niebezpieczna. Czy z pomocą przyjdą im ich czworonożni przyjaciele?

źródło opisu: wydawnictwo

Joanna | 2019-05-14
anjazielinska | 2019-05-14
alienowa | 2019-05-13

Patronaty tygodnia

Zaczyna się majowe szaleństwo! Wydawcy uwielbiają zarzucać czytelników premierami w okolicach targów książki, a te warszawskie będą się odbywać już w przyszły weekend. Jak nie zgubić się w zatrważającej ilości nowych tytułów? Niech jako poradnik posłuży nasz coponiedziałkowy cykl. Dziś prezentujemy w nim pierwszą część premier z tego tygodnia.