Imaginarium. Tom 2. Ogród Leonarda

Patronat LC
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Imaginarium (tom 2) literatura dziecięca
Zielona Sowa
czary fantasy dla dzieci literatura dla dzieci literatura polska nadprzyrodzona moc przygoda tajemnica
Imaginarium (tom 2)
literatura dziecięca
2018-09-19

Okej przyznaje, myślałam że ta książka kompletnie mi się nie spodoba a tu takie miłe zaskoczenie. Tą książkę powinno przeczytać każde dziecko i nie tylko. Poznajemy niesamowita i tajemnicza historię Marianny. Pozycja wciąga od samego początku i kompletnie nie spodziewałam się ze tak się to potoczy! Opinia dotyczy obu książek z tej serii. Czytajcie bo warto 9,3/10

jena z najlepszych i ulubionych książek mojego syna. UWAGA: Wciąga też rodziców !!! Powinna być to lektura szkolna dzieci pokochałyby książki. Zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców. Do czytania przez rodziców przed snem jak i do samodzielnego czytania przez starsza dzieci. POLECAM POLECAM POLECAM

2049

Agnieszka Stelmaszyk znana mi przede wszystkim z opowieści o zwierzętach po raz kolejny Genderowi (płci kulturowej) mówi stop. Jej główni bohaterowie to Marianna i Miłosz. Ona uwielbia majsterkować i w pewnych kręgach uchodzi za mistrzynię, a on to taki troszkę wychuchany przez nadopiekuńczą mamusię synek. Dwójkę całkowicie odmiennych bohaterów książki „Imaginarium” łączy...

"Imaginarium. Ogród Leonarda" Agnieszki Stelmaszyk
to drugi tom serii "Imaginarium" wydawnictwa Zielona Sowa.

Obie z córką (każda osobno) przeczytałyśmy ten tom z przyjemnością ;-)
Od pierwszej strony zostałyśmy wciągnięte w wir wydarzeń,
a potem akcja nie zwolniła ani na chwilę.

Ledwo mogłam nadążyć za kolejnymi pomysłami autorki ;-)

- Za dużo trochę tego -...

Czytanie przygód pisanych przez Agnieszkę Stelmaszyk to czysta przyjemność! Drugi tom imaginarium podobał mi się bardziej od pierwszego.
Wiedziałem, że autorka Kronik Archeo nie może napisać słabej książki! :D

• 2018