Kłopoty z Perfect

Okładka książki Kłopoty z Perfect Helena Duggan
Okładka książki Kłopoty z Perfect
Helena Duggan Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Miasteczko Perfect (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Miasteczko Perfect (tom 2)
The Trouble with Perfect
Zielona Sowa
2019-04-24
2019-04-24
2018-09-06
Anna Piasecka-Byra
niebezpieczeństwo odwaga poszukiwanie prawdy tajemnica zaginięcie

Coś dzieje się w miasteczku, zaczyna się niewinnie, przestają działać oczokwiaty. Ginie rower dziewczynki. Wszyscy obwiniają jednego chłopca. Groza i niepokój jeszcze wzrastają, gdy zaczynają ginąć dzieci.
Mała bohaterka nie jest do końca pewna co się dzieje, znajduję towarzyszkę i powoli zaczynają odnajdywać nitki i rozwiązywać tajemnicę zdarzeń. Wraca wróg, który wykorzystuje chemię aby kontrolować emocje mieszkańców i znów aby Miasteczko nazywało się Perfekt.

Fantastyczna kontynłacja 1 części a nawet lepsza . Polecam

Fantastyczna kontynłacja 1 części a nawet lepsza . Polecam

Bardzo fajna książka dla dzieci. Ciekawa kontynuacja. Książka ma wartościowe przesłanie. Jak poprzednio skupiamy się na walce z braćmi Archer którzy tkają sieć intryg aby zrealizować swoje niecne plany. Bardzo dobrze bawię się przy tej serii i już nie mogę się doczekać trzeciego tomu :D

Trzymająca równy poziom kontynuacja pierwszego tomu.
W tej części jest przyjaźń, zaufanie i jego brak, szczypta tajemnicy, garść miłości i niestety porażki. Jedną z postaci czeka zaskakujący los.
Książka, którą sama czytam z córką z wypiekami na twarzy. I w naszym wypadku jest to typowa książka "jeszcze tylko jeden, ostatni rozdział", aż skończyliśmy czytać w ekspresowym tempie.
Polecam

Trzymająca równy poziom kontynuacja pierwszego tomu.

Fajna książka, Szybko się czyta.

Fajna książka, Szybko się czyta.

Zdecydowanie lepsza część niż pierwsza. Trzyma w napięciu od samego początku. Czyta się szybko i przyjemnie, a czytelnik jest całkowicie zaangażowany w akcję. Lubię Violet i Boya :) Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę, który zastosowała autorka. Chodzi mi o wątek porywania dzieci i tego, co jest z tym związane, kto porywał i dlaczego - dawno nie czytałam czegoś takiego w literaturze dziecięcej i młodzieżowej. Mimo, że od razu się domyśliłam o co chodzi i byłam raczej pewna zakończenia, to jednak z ciekawością czytałam dalej. No i scena na końcu, związana z Maculą - tego się totalnie nie spodziewałam i uważam, że był to bardzo dobry zabieg. Może trochę "za płytko" opisany, ale bardzo dobry i zaskakujący. Całą serię polecam, bo jest to dobra rozrywka. Teraz poluję na trzeci tom.

Super! Ta część jest zdecydowanie moim faworytem w całej trylogii.

Super! Ta część jest zdecydowanie moim faworytem w całej trylogii.

2004

Dalsze świetne przygody Violet i Boya,super seria. Polecam

Dalsze świetne przygody Violet i Boya,super seria. Polecam

Wolne rozwijanie książki na początku, które jest nudne i niesamowicie nieemocjonalne, jeżeli przeczyta się tył okładki, zostaje nagrodzone dobrą końcówką. Jednak to, że autorka wpisywała na początek nic mającego jakiś związek z końcem (nie licząc Mózgu) aby ,,wypełnić'' kartki, o inaczej powieść byłaby wiele krótsza niż pierwsza... Na początku słabo, ale później się o tym (na szczęście) zapomina.

Uważam że lepsza od pierwszej . Byłam bardzo zaczytana . Super przygody i emocje. Bardzo wciągająca . Gorąco polecam.

Helena Duggan Kłopoty z Perfect Zobacz więcej