Rysunkowy chłopak

Okładka książki Rysunkowy chłopak K.N. Haner
Okładka książki Rysunkowy chłopak
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Red Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Editio Red
2019-10-16
2019-10-16
śmierć depresja znajomość uczucia romans miłość

Okropna, ledwo parę stron wytrzymałam.

Okropna, ledwo parę stron wytrzymałam.

Pierwsza książka tej autorki i mało brakowało, a nie doczytałabym do końca. Przeczytałam wcześniej recenzję, że zakończenie jest zaskakujące i chciałam to sprawdzić. Zanim rzeczywiście się o tym przekonałam zwyzywałam główną bohaterkę od naiwnej idiotki i uznałam jej historię za stratę czasu. Zakończenie wszystko wyjaśniło 👍 Dzięki temu nie zraziłam się do czekającej na półce "Ring Girl", która okazała się bardziej w moim typie.

Osobiście uwielbiam twórczość Kasi, jednak w tym przypadku, dobrnięcie do końca pozycji było bardzo męczące. W książce poruszone są trudne tematy, które wpływają na samopoczucie czytelnika. Mowa dokładnie o depresji, która w tym przypadku przyszła po śmierci brata bliźniaka głównej bohaterki. Trudno jest pogodzić się z utratą tak bliskiej osoby, tym bardziej, że wszystko standardowo zdarzyło się nagle.

Diana jest utalentowaną studentką szkoły artystycznej. Jednak planuje przerwać naukę, gdyż ulega wypadkowi. Winowajcą jest najprzystojniejszy chłopak w szkole. Dziewczyna wchodzi z nim w interakcję, ale jak się okazuje - na nią jego urok osobisty nie działa. Za to nogi jej miękną gdy widzi jego brata - Rayan’a. Serce kobiety na jego widok zaczyna bić szybciej, do momentu, aż okazuje się, że ten ma piękną żonę. Diana postanawia nie ingerować w związek obydwojga ludzi, choć jest to dość ciężkie. Tym bardziej, że dzięki mężczyźnie, skończyły się senne koszmary związane z wypadkiem jej brata.

Spoilerować dalej nie będę, ale muszę zaznaczyć, iż koniec historii wykreowanej przez Haner jest totalnym odlotem. Nigdy bym się nie spodziewała takiego zakończenia jakie tutaj zostało przedstawione. Jednak zanim do tego końca dobrniemy, czeka nas rollercoaster związany z decyzjami podjętymi przez Dianę. Dużo zagmatwań i zawirowań, dużo ponownych depresyjnych myśli, a do tego opisana scena gwałtu. Także, jak dla mnie - książka ciężka w odbiorze, pomimo tego, że Haner ma lekki styl pisania.

Chcę zaznaczyć, że moja opinia, która może nie przedstawia w 100% pozytywnie książki, nie wpływa ani trochę na mój stosunek do autorki.

Diana wciąż nie może otrząsnąć się po tragicznej śmierci brata, który jednocześnie był jej najlepszym przyjacielem. Z dnia na dzień dziewczyna popada w coraz większą depresję. Nic już jej nie cieszy, a wypadek na uczelni sprawia, że chce zrezygnować nawet ze swoich wymarzonych studiów artystycznych. Przestaje jej zależeć na sobie i na swojej przyszłości. Wtedy też poznaje Rayana. Mężczyzna idealny, któremu nie jest w stanie się oprzeć. To On pomaga Jej odnaleźć radość życia i uporać się z problemami. Czasami jednak nie wszystko jest takie na jakie wygląda...
Opowieść o zwykłej dziewczynie z problemami, która spotyka wymarzonego mężczyznę. Ksiazka pełna emocji a opowiadana przez autorkę historia mocno zaskakuje❤️❤️❤️
Polecam❤️

Zakończenie wbija w fotel 👍

Zakończenie wbija w fotel 👍

Fantastyczna.

Fantastyczna.

Polecam

Polecam

Książki tej autorki są zawsze niezawodne. Nigdy mnie nie zawiodły, zawsze są ciekawe a czyta się je z przyjemnością. Tym razem było podobnie, poczułam się bardzo przyjemnie i błogo podczas czytania.

Niesamowicie wciąga od samego początku! Oko przyciąga przepiękna okładka.
Momentami łzy same cisną się do oczu , ale nieoczekiwanie zaraz jesteśmy źli.
Zakończenie wprawiło mnie w lekki szok :).
Polecam !

Niesamowicie wciąga od samego początku! Oko przyciąga przepiękna okładka.
Momentami łzy same cisną się do oczu , ale nieoczekiwanie zaraz jesteśmy źli.
Zakończenie wprawiło mnie w lekki szok :).
Polecam !

niestety słaba