Dobry tłuszcz. Najlepsze paliwo dla organizmu

Tłumaczenie: Juliusz Poznański
Wydawnictwo: Vivante
Fat for fuel. A Revolutionary Diet to Combat Cancer, Boost Brain Power, and Increase Your Energy
poradniki
Bezimienna

W swojej rewolucyjnej książce dr Mercola przedstawia skuteczną terapię opartą na diecie, która poprawia sprawność mózgu, podnosi odporność, zwiększa poziom energii, a nawet leczy raka. Opierając się na wynikach najnowszych badań, Mercola przekonuje, że podatność na choroby i powracające problemy zdrowotne wynikają z tego, że nie dostarczamy organizmowi wystarczających ilości paliwa w postaci zdrowych tłuszczy. W książce tłumaczy, jak kluczowe jest przywrócenie prawidłowego metabolizmu i jaką dietę stosować, by czuć się zdrowo.

Książka, która bezlitośnie obala mity na temat tłuszczu, diety i zdrowego stylu życia!

Wyobraź sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy – jesz je, chudniesz , pozbywasz się przewlekłych chorób i odzyskujesz pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej, która już teraz jest w zasięgu twojej ręki!

Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię, która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Musisz przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa, które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn.

Z przełomowej książki doktora Mercoli dowiesz się:

– jak dużo i jakich tłuszczy powinieneś jeść,

– co jest zdrowsze: masło i smalec czy chleb,

– jak zmienić swoje odżywianie, by efektywnie i zdrowo schudnąć,

– jaki rodzaj ruchu jest dla ciebie najzdrowszy,

– jak dzięki diecie tłuszczowej i Mitochondrialnej Terapii Metabolicznej odzyskać zdrowie.

Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem już dziś!

źródło opisu: http://illuminatio.pl/produkt/dobry-tluszcz/

źródło okładki: http://illuminatio.pl/produkt/dobry-tluszcz/