Bajkowy świat małych odkrywców

Wydawnictwo: Polska Grupa Edukacyjna
bajki
SP1

Publikacja jest podsumowaniem organizowanych przez nas konkursów w ramach projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Jest to zbiór bajek autorstwa pierwszoklasistów. Prezentowane prace stanowią niewielką część z tych, które zostały zgłoszone do konkursu literackiego „Bajkowy świat małych odkrywców”. Wszystkie te bajki utwierdzają w przekonaniu, że każde dziecko jest zdolne. W opowieściach zachwyciły nas fabuły oraz – co było dla nas równie ważne – ich morały, będące zwieńczeniem wymyślonych historii. Dzieci wykazały się również niezwykłą pomysłowością w tworzeniu bohaterów bajek. Były nimi zwierzęta, stworki, księżniczki, ale też zwykli ludzie. Pomysłowe były także niezwykłe przedmioty posiadające cudowną moc czynienia dobra

źródło opisu: Grupa Edukacyjna SA, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!