Myszka Minnie i Mały Prosiaczek

Okładka książki Myszka Minnie i Mały Prosiaczek Małgorzata Strzałkowska
Okładka książki Myszka Minnie i Mały Prosiaczek
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Disney Złota Kolekcja Bajek (tom 26) bajki
24 str. 24 min.
bajki
Disney Złota Kolekcja Bajek (tom 26)
Hachette Polska
2023-07-18
2017-02-22
24 min.
myszka Minnie Disney myszka prosiaczek kolekcja

Okładka książki Wścibscy Dorota Gellner, Beata Zdęba
Wścibscy Dorota Gellner, Bea...
Okładka książki Siri i brudasek Mervi Lindman, Tiina Nopola
Siri i brudasek Mervi Lindman, Tiin...
Okładka książki Samochodzik Franek. Na budowie Wojciech Górski, Elżbieta Wójcik
Samochodzik Fr... Wojciech Górski, El...
Okładka książki Basia i słodycze Marianna Oklejak, Zofia Stanecka
Basia i słodycze Marianna Oklejak, Z...

Często się zdarza, że osoby nieposiadające dzieci ani niemające jakiejkolwiek styczności z dziećmi nie mają pełnego obrazu, jak wygląda codzienność z malutkim dzieckiem, a co więcej wyobrażenia o tym, że maleństwo jest tylko słodkie podczas zabawy i urocze podczas snu, to tylko wierzchołek góry lodowej, za którym kryją się nieprawdziwe i niepełne wyobrażenia..

W tej bajce ukazana jest rzeczywistość związana z opieką nad dzieckiem. Rodzic także wykazuje się sprytem, kiedy musi pozałatwiać inne sprawy albo po prostu na chwilę pragnie odpocząć.
Minnie i Daisy przekonują się o tym, że opieka nad dzieckiem to nie tylko czułe głaskanie, spoglądanie sobie  w oczka i podawanie zabawek, ale okazuje się, że odgadywanie pragnień i potrzeb dziecka to prawdziwe wyzwanie, które potrafi pozbawić wszelkich sił oraz dalszych chęci do kontaktów z dzieckiem. A cóż ma powiedzieć rodzic, mama, która większość czasu poświęca tylko i wyłącznie dziecku?:)

W tej bajce...

• Złota Kolekcja Bajek Disneya