Nieodparta pokusa

Okładka książki Nieodparta pokusa Diana Palmer
Okładka książki Nieodparta pokusa
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Wyoming Men (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Wyoming Men (tom 4)
Wyoming Strong
HarperCollins Polska
2018-05-16
2018-05-16
Natalia Kamińska-Matysiak
kłótnie związek awantura sąsiedzi sympatia miłość przeszłość

Kocham książki tej autorki ,wiem, że są ckliwe i w sumie co drugą o tym samym,ale te książki są swego rodzaju odskocznią od życia codziennego.

Kolejna powieść, która jest moją słabością. Podoba mi się chemia między bohaterami, ale ich rozmowy o seksie już nie :P Te wszystkie zwroty akcji związane z najemnikami i napastowaniem są chwilami nie do zniesienia.

Sara i Wolf przy każdym możliwym spotkaniu rzucają do siebie obelgami i szczerze się niecierpią. Co gorsza, los dziwnym trafem zawsze krzyżuje ich drogi, do tego stopnia, że wpadają na siebie na każdym możliwym zakręcie. Ona (24) piękna i niedoświadczona, a on (37) uwodzicielski i zbyt doświadczony. Oboje z ogromnym i ciężkim bagażem z przeszłości z którym nie mogą się uporać, w końcu razem postanawiając stawić czoła sobie i przeszłości.
..............................
Jeśli wszystkie książki tej autorki są napisane/tłumaczone w takim rześkim i przyjemnym stylu, to muszę przyznać, że szacun z lekkie pióro. Ale to wszystko jeśli chodzi o miłe słowa. Historia i sytuacje są absolutnie groteskowe, popaprane i bez konsekwencji. Dawno nie czytałam tak słabej historii. Wszystko bez smaku, przerysowane, a przez to nierealne. Sam główny bohater zmaga się z molestowaniem, morderstwem, przemocą, osieroceniem, adopcją, stalkingiem, prześladowaniem, złamanym sercem itp, a bohaterka ma podobną (równie barwną) pulę doświadczeń. Autorka po prostu przedobrzyła. Przy poruszaniu trudnych tematów (tj. molestowanie) trzeba być ostrożnym i delikatnym w wątku namiętności, a tu tego zabrakło, wiec wyszło niesmacznie i SŁABO, a dodatkowo wszystko zostało ubrane w płaszczyk sytuacji, które nie wnosiły nic do książki. To była moja pierwsza książka Diany Palmer, a następna raczej nie prędko...

Jedna z moich ulubionych części w tej serii;) Po ciężkim dniu w pracy... wskazany taki klimatyczny romans;) a zaloty Wolfa i Sary są elektryzujące

Książka tak słaba i przewidywalna, że aż szok. Dla mnie strata czasu, który mogłabym poświęcić na ciekawsze pozycje.
Schemat - on brutalny i obyty w świecie, starszy i doświadczony, prześladowany przez demony przeszłości. Ona młoda, zamknięta w sobie, bojąca się mężczyzn bo dawno temu przeżyła molestowanie. Niby temat poważny i należałoby się trochę współczucia, jednak historia Sary do mnie nie przemawia. Wydaje się potraktowana po macoszemu, a przez to nieprawdziwa. Nie chwyta za serce, a powinna.
No cóż, czasami zdarzają się książki, którym mówię zdecydowanie nie.

Piękny nowoczesny romans. Fajna książka ale za krótka. Wciąga 😄

Piękny nowoczesny romans. Fajna książka ale za krótka. Wciąga 😄

Tak debilnej, a zarazem śmiesznej, książki nie czytałam dawno (a jestem po lekturze niemal wszystkich opowieści machniętych przez Katarzynę Michalak). Wszystko przez bohaterów i toczące się między nimi dialogi. Ona to dwudziestoczteroletnia dziewica ze zrośniętą błoną, którą 11 lat wcześniej molestował ojczym, on to trzydziestosiedmioletni najemnik, którego kobieta wyśmiewała, gdy miał ejakulację (no nie wiem, jak to inaczej ubrać w słowa). Tak się bardzo nienawidzą, że gdy zostają sami, ona zachodzi w ciążę – wszystkiemu są winne skurczybyki, ruchliwe plemniki (kto czytał, potwierdzi moje słowa),Żeby tego było mało, oboje namiętnie grają w World of Warcraft, choć ich rozmowy wskazują, że ne umieją obsłużyć ani najprostszej wyszukiwarki, ani encyklopedii (czytać: cały czas walą do siebie tekstami w stylu: „jestem duży, jestem większy od innych mężczyzn; niektórzy mężczyźni są tam więksi”, „mogłaś zajść w ciążę, nie doszło do penetracji, ale tak się mogło stać”) przez co boli mnie dziś twarz. Bo co przeczytałam mądrości wygłaszane przez któreś z nich, z niedowierzania trzaskałam sobie „face palm” i teraz mam obitą twarz i zwyczajnie się wstydzę, że czytam takie coś po nocach. Nie, nie i jeszcze raz nie!

23-37

23-37

• Diana Palmer
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Nieodparta pokusa