Niezwykły dar

Cykl: Wyoming Men (tom 3)
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
romans, miłość, przeznaczenie
HarperCollins

Pewnego dnia w domu Daltona Kirka, zwanego Tankiem, pojawia się dziewczyna z sąsiedztwa, Merissa Baker, z ostrzeżeniem, że ktoś chce go zabić. Merissa jest uważana za dziwaczkę, bo często ma wizje dotyczące czyjejś przyszłości, najczęściej śmierci. Tank początkowo nie traktuje poważnie jej słów, ale szybko okazuje się, że w jego domu ktoś założył podsłuch. Skąd Merissa znała szczegóły strzelaniny, w której omal nie zginął? Tank, zaciekawiony, zaczyna ją często odwiedzać. Chociaż ludzie boją się jej niezwykłego daru i z tego powodu jej unikają, Tank szybko uświadamia sobie, że to najcudowniejsza dziewczyna pod słońcem. Idealna.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Moya | 2017-09-10
Przeczytana: 10 września 2017

Lekka i miła... coś dla kobiet do poczytania dla relaksu.

silwana | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017

Mam wrażenie, że Diana Palmer straciła gdzieś swój talent, albo po prostu zmienił mi się gust.

książek: 1902
izomorfia3 | 2018-01-03