Nienasyceni

Agata Grzybek Wydawnictwo: E-bookowo fantasy, science fiction
E-bookowo
2018-01-01
2018-01-01

Bardzo łatwo jest dać się tej książce wciągnąć w jej przesycony magią świat tajemnic. Ciekawa fabuła, intrygujące postaci, zagadki i tajemnice tworzą idealną mieszankę. Polecam - każdemu, kto szuka historii dobrze napisanej i dobrze opowiedzianej, momentami zabawnej, momentami smutnej. Z czystym sumieniem dałam się porwać do świata stworzonego przez Autorkę, a spędzony w nim czas na pewno nie był czasem straconym.

"Nienasyceni" to książka, która zawiera w sobie trochę wszystkiego: humoru, przemyśleń światopoglądowych, poważnych i dojrzałych tematów, jak i lekkości niesionej w pewnych wątkach. Namalowany przez autorkę świat jest równocześnie przepiękny, przepełniony pozytywnymi uczuciami i wzniosłymi ideami, jak i głęboko mroczny, momentami wręcz przerażający, łącząc w sobie - w moim odczuciu - cechy fantastyki, sci-fi, horroru i romansu. Równowaga pomiędzy wędrówką poprzez gatunki, czasy i wątki jest świetnie zachowana, a do tego nadaje powieści wartkiej akcji i niesamowicie wciąga w wykreowany świat. Chcąc dowiedzieć się prawdy o całym utworzonym świecie z zapartym tchem czyta się kolejne strony, czekając na rozwiązanie. Bohaterowie nie są odrealnieni i idealni, co czyni z nich o wiele lepsze postacie, takie w których można odnaleźć ludzkie kawałki siebie, jako czytelnika. Niesamowicie wykreowany świat magii i podróży w czasie, jak i napięcia oraz czarującego uroku postaci tworzy powieść od której nie można się oderwać i która sprawia, że myślisz aby powrócić do jej czytania. Szczerze polecam, każdemu kto czuje się zagubiony, niepewny siebie, nieidealny, lub jeśli po prostu szuka dobrej powieści, która jednocześnie wywołuje śmiech, jak i skłania do głębszych przemyśleń. Dobre połączenie gatunków i wątków czyni książkę naprawdę wyjątkową i zdecydowanie wartą przeczytania!

Trochę magii, trochę tajemnic i problemów, w których obliczu stanął świat i ktoś musi je naprawić. A przy tym problematyczna miłość, która czasem boli bardziej niż jej brak. To bardzo ciekawa, pełna zwrotów akcji opowieść, w którą wsiąkłam i przeczytałam w zasadzie naraz, z niecierpliwością czekając na rozwiązanie zagadek.

"Nienasyceni" to bardzo ciekawa, emocjonująca powieść. Zawiera w sobie wiele moich ulubionych wątków: nadnaturalne zdolności, spiski, które sprawiają, że nie wiadomo komu ufać, miłość, która rani, ale też pozytywnie zaskakuje, zawirowania czasoprzestrzenne... Bohaterowie są wielowymiarowi, popełniają błędy, ale w trakcie powieści widać jak dojrzewają i próbują je naprawiać. Książkę poleciła mi znajoma, z czego się bardzo cieszę, bo raczej sama bym na nią nie trafiła. A naprawdę warto ją przeczytać i czekam na ciąg dalszy :)

Agata Grzybek Nienasyceni Zobacz więcej
Agata Grzybek Nienasyceni Zobacz więcej