Bad Boy's Girl 2

Tłumaczenie: Iwona Wasilewska
Cykl: Bad Boy''s Girl (tom 2)
Wydawnictwo: Jaguar
Bad Boy's Heart
Arnika

Tessa o’Connell za chwilę zacznie pierwszy rok studiów. Zakochana po uszy, a nawet jeszcze bardziej, ma nadzieję, że w college’u rozwinie skrzydła. Okazuje się jednak, że nowy początek to nie bułka z masłem, zwłaszcza gdy na wymarzone studia zabiera się nie tylko chłopaka i torbę ciuchów, ale również lwią część dawnych problemów. Kiedy mało co idzie zgodnie z planem, a najbliżsi zastawiają na...

Kiedy mało co idzie zgodnie z planem, a najbliżsi zastawiają na ciebie pułapki, łatwo stracić grunt pod nogami. Czy facet, który chciał chronić Tessę przed całym światem zdoła uchronić ją przed samą sobą? I jakiej ilości KitKatów oraz truskawkowych lodów będzie potrzebował, by zapewnić miłość swojego życia, że, mimo kłopotów, nieporozumień i zastępów długonogich studentek, nigdzie się nie wybiera?

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/bad-boys-heart/

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Natalia | 2018-04-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 25 kwietnia 2018

Ta część jest nieco inna niż poprzednia. Jest słabiej, już nie tak intrygująco. Dzieje się tu mniej ekscytujących rzeczy i jest poważniej.
Bo Tessa i Cole wkraczają w nowy etap w swoim związku. Kryzys zostaje zażegnany, a oni cieszą się sobą. Ona wciąż jest tak samo zabawna, a on opiekuńczy.
Zaczynają też życie studenckie, które wiele zmienia. Jest, to nieuniknione, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Jak, to w większości związków tak, też nasi główni bohaterowie przechodzą przez lepsze i gorsze momenty bycia razem. Tessa wykazuję się większą dojrzałością niż za czasów liceum.
Jest, to książka o młodzieńczej miłości i wielu problemach, które tej relacji towarzyszą. Jest, to dość poplątane. Zakończenie może sugerować pojawienie się kolejnej części, ale jak, dla mnie ta historia mogłaby się już jakoś sensownie zakończyć. Może przeczę sama sobie, ale jeśli wyjdzie kolejny tom, to po niego sięgnę.

Kiedy na początku roku dostałam do przeczytania pierwszy tom serii Bad Boy’s Girl nawet przez chwilę nie podejrzewałam, że opowiadanie umieszczone na Wattpadzie podbije moje serce w tak spektakularny sposób, by na końcu roztrzaskać je w drobny mak. Niecierpliwie czekałam na premierę Bad Boy’s Girl 2 z nadzieją, że tym razem obędzie się bez takich bolesnych upadków. Jak było w rzeczywistości?

hawi86 | 2018-05-01
Przeczytana: 01 maja 2018

Jak ja lubię tę parę!
Książkę czyta się błyskawicznie i jest mega zabawna.
Polecam, tak samo dobra jak pierwsza część. Teraz z niecierpliwością muszę czekać na trzecią część.

Po zakończeniu pierwszej części serii potrzebowałam chwili oddechu od twórczości Blair Holden i mimo że po zakończeniu pierwszego tomu byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów, przed sięgnięciem po kontynuację przeczytałam coś innego. Ale już nie przedłużając, powiem Wam, co sądzę o tej części. A o pierwszym tomie możecie przeczytać >tutaj<.

Tessa czeka na zakończenie roku i otrzymanie dyplomu ukończenia szkoły. Wraz z przyjaciółkami planuje wakacje. Niedługo później wyrusza na uniwersytet, na którym ma zamiar studiować. Jednak oprócz bagażu i chłopaka zabiera ze sobą masę starych problemów. Rzeczywistość jest zupełnie inna od tego, co dziewczyna sobie wyobrażała.

Tak jak już wspomniałam, pierwszy tom zakończył się w takim momencie, w którym pewnie nie jedna czytelniczka chciała od razu sięgnąć po drugi tom i sprawdzić co dalej z losami Tessy i Cole'a. Ja jednak musiałam odrobinę odpocząć i kiedy już sięgnęłam po drugą część, nie byłam do końca...

Kominek | 2018-05-01
Przeczytana: 01 maja 2018

#44patronatmedialny

Zanim pozbieram słowa, które wysypały się na podłogę powiem jedno, czytać i nie czekać, bo po tym, co było na początku dzieje się tak wiele i tak intensywnie, że trudno z marszu zebrać to w jedną, spójną całość. Nie jest to też słodka, naiwna historia dla nastolatek, ale książka z charakterem, dobrze opowiedzianą historią i uczuciami, które towarzyszą nam na każdej stronie. Więcej bez wątpienia już wkrótce, jeśli nie tu, to z całą pewnością w blogu.

6 czerwca finał tej doskonałej opowieści, warto być blisko Kominka, bo już niedługo na Instagramie żółta i zielona do odkrycia i zdobycia, a jest, o co powalczyć ;) Odszukaj #rozdaniepatronackie i daj sobie szansę.

Wszystko, co ważne i dobre do odkrycia w tym miejscu:

Zapraszam też na Instagram, tam ostatnio najwięcej się dzieje:

ZaczytanaMajka | 2018-05-15
Przeczytana: 15 maja 2018

Ten tom jest inny. Spokojniejszy, nie tak intrygujący, jak wcześniejszy, ale warty uwagi. Obowiązkowy dla fanów, którzy pokochali tę serię. Ja już nie mogę doczekać się kontynuacji! I liczę na to, że konsekwencje, z jakimi spotka się Cole, pokażą mu, że czasami głupio postępuje. Oczywiście nie martwię się o to, że trzeci tom będzie równie zabawny i uroczy.

lub

Miłego oglądania! ;*

White | 2018-04-18

Sama nie wiem, co sprawiło, że postanowiłam sięgnąć po kolejny tom cyklu: "Bad boy's girl". Chyba wyłącznie ciekawość jak autorka rozwinie historię dwójki bohaterów, która w 1 tomie kończy się w dość ciekawym momencie. Wydaje mi się, że skrycie chowałam nadzieję, że druga część okaże się strzałem w dziesiątkę, wpraw mnie w osłupienie i odbierze mowę. Szkoda, że nic takiego się nie wydarzyło. Czytałam ten tom i starałam się nie tracić nadziei, bo zawsze może się coś zmienić. Czekałam do ostatniej strony i się nie doczekałam. Okazuje się, że zdanie "nie zawsze drugi tom jest lepszy" tutaj trafia w samo sedno.

"Pozwoliłam zawładnąć mężczyźnie swoimi emocjami, bo nie sądziłam, że kiedykolwiek aż tak bardzo mnie zrani. Więc wpadłam po uszy. A teraz on odszedł, a ja nadal jestem tą tępą laską, która czuje za dużo."

Tessa o’Connell zaraz zaczyna studia. Zakochana po...

Alysane | 2018-05-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 16 maja 2018

„Bad boy's girl 2" autorstwa Blair Holden to książka, na którą czekałam z jednego powodu ― bardzo chciałam zobaczyć, jak autorka wybrnie z tego, co napisała w pierwszej części. W pierwszym tomie mieliśmy do czynienia z romantyzowaniem prześladowania na skalę, z jaką dotychczas się nie spotkałam nigdy. Ciekawiło mnie, czy autorka zmieni swoją opinię albo chociaż napisze tę część lepiej. Pomyliłam się. Drugi tom tylko kontynuuje wszystkie szkodliwe wątki pierwszego i na dodatek dodaje ich jeszcze więcej.

Akcja tomu rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie się skończyła we wcześniejszej książce ― Tessa rozpacza po zdradzie Cole'a, on również ciężko przechodzi ich rozstanie i pocieszenie znajduje jedynie w alkoholu. Po kilku scenach, których Tessa jest świadkiem, postanawia przebaczyć swojego byłemu i na nowo nawiązać z nim relację. Wspólnie wybierają się na wakacyjną wycieczkę, a następnie do college'u.

Na początku chciałabym powiedzieć, że ten tom nie wkurzył mnie tak bardzo, jak...

SunReads | 2018-05-19
Przeczytana: 19 maja 2018

Tessa z trudem podnosi się po rozstaniu z Cole'em. W tym czasie trwają przy niej najlepsze przyjaciółki oraz brat. W szkole już rozeszły się plotki, a ona stała się obiektem drwin. Dla Cole'a jest to równie ciężkie. Zalewa rozpacz alkoholem, więc chcąc, nie chcąc, Tessa w jego towarzystwie wyjeżdża na krótkie wakacje z przyjaciółmi.
W tym czasie matka dziewczyny próbuje doszczętnie zniszczyć relację młodych. Jednak to nie koniec problemów. Cole postanawia wyjechać na studia za ukochaną dziewczyną. Czy ich związek przetrwa w nowym miejscu? Tessa na nowo musi nauczyć się ufać, z kolei Cole uczyć się na błędach.

"Ale być może na tym polega miłość - na byciu odważnym, choć zna się ból łamanego serca."

Druga część Bad Boy's Girl pod każdym względem przypomina pierwszą. Styl autorki jest lekki, nieco chaotyczny i zawiera mnóstwo typowo młodzieżowych określeń, charakterystycznych dla historii wattpadowych. Czyta się bardzo szybko i całkiem przyjemnie, gdyby pominąć irytujących...

MajaBook | 2018-05-03
Przeczytana: kwiecień 2018

BAD BOY'S GIRL powraca Po całkiem niefortunnych wydarzeniach z końcówki pierwszej części Tessa i Cole rozstali się. Lecz ich miłość jest tak wielka, że przezwycięża wszystko. Swoje wsparcie okazał też Nowy Jork. I kitkaty. W każdym bądź razie studia zaczynają jako para. Lecz nieziemsko przystojny Cole wprost nie może się odpędzić od kobiet. A co za tym idzie musi przekonać Tessie, że jego serce należy tylko do niej. Studia oznaczają także rozstanie z Megan, Beth i Travisem. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo Tessa poznaje szaloną Cami i stonowaną Sarah. Cole osiąga sukcesy w footballu, lepiej być nie może. Ale czy na pewno? Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Pierwsze 50 stron to po prostu MASAKRA! Im dalej, tym lepiej, ale te 50 stron to zło! Nie chcę spoilerować, więc nie powiem o co chodzi, ale byłam zła. Dalej mamy uwielbiany przeze mnie klimat studiów , co dało ogromnego plusa. Po za tym nieszczęsnym początkiem czułam się jak w domu! Tessa nie zawodzi, a...

Patronaty tygodnia

Pierwszy tom nowego cyklu Vincenta V. Severskiego, zbiór opowiadań brytyjskiej pisarki nigeryjskiego pochodzenia, poradnik Magdaleny Witkiewicz o tym, jak wydostać się z Czarnej D., książki o chłopakach, którzy lubią robić na drutach i dziewczyna, które lubią się bić - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie sami jakie tytuły polecamy w tym tygodniu.

Przeczytaj przedpremierowy fragment „Bad Boy's Heart"

18 kwietnia do księgarń trafi drugi tom cyklu „Bad Boy's Girl”. Zachęcamy do przedpremierowego zapoznania się z fragmentem powieści!