Bad Boy's Girl 2

Okładka książki Bad Boy's Girl 2 Blair Holden Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Bad Boy's Girl 2
Blair Holden Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Bad Boy's Girl (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Bad Boy's Girl (tom 2)
Bad Boy's Heart
Jaguar
2018-04-18
2018-04-18
2017-12-17
Iwona Wasilewska
young adult Wattpad bad boy liceum miłość nienawiść rodzina mobbing

Trouble in paradise

Ta część to przysłowiowe ,,flaki z olejem,,. Bez pomysłu, co kilka stron to samo. Zgadzam się z opiniami, że jest o niczym i zwyczajnie niepotrzebna.

Hejka!
Przychodzę dzisiaj z recenzją drugiego tomu "BAD BOY'S GIRL 2".

💙 "Bad Boy's Girl 2" to kolejna część serii Blair Holden. Nadal skupiamy się tutaj na losach Tess i Cola.

💙 Tessa O'Connell wkrótce odbierze dyplom ukończenia szkoły średniej i zacznie naukę na uniwersytecie. Wraz z bagażami i chłopakiem na studia zabiera ze sobą także całą masę problemów. Czas spędzony w collage’u, który miał być dla Tessy okazją do rozwinięcia skrzydeł, może niespodziewanie okazać się także czasem próby.

💙 Cole Stone jest częścią drużyny, lecz nie bardzo pasuje mu zachowanie innych chłopaków. Ci są za imprezami, przygodami na jedną noc. Próbują złamać go pod tym względem, ale Cole jest wierny.

💙 Pierwszy tom tej serii czytałam już jakiś czas temu i muszę przyznać, że podobał mi się o wiele bardziej niż tom drugi. Męczyłam się czytaniem tej książki, początek był znośny jednak od połowy ta historia strasznie się dłużyła. Wątpię, że będę kontynuować czytanie tej serii aczkolwiek jeśli lubicie zabawne historie miłosne, przy których można miło spędzić czas, nie wyrywając sobie włosów z głowy z rozdrażnienia nad głupotą bohaterów, ta książka jest dla Was.

Ocena 3/5 ✨

Hejka!
Przychodzę dzisiaj z recenzją drugiego tomu "BAD BOY'S GIRL 2".

Troszeczkę się zawiodłam. Pierwsza część była lepsza i mimo iż akacja tutaj została fajnie rozwinięta to nie do końca tego oczekiwałam

Na pewno nie trzyma poziomu pierwszej części. Zanudziłam się bardzo i nie podobała mi się tak samo jak pierwsza. Znielubiłam bohaterów, I po prostu jestem na nie. Nie będę kontynuować tej serii. A po pierwszym tomie spodziewałam się czegoś lepszego.

Nie wiem co się wydarzyło ale coś poszło nie tak. Książka nudna, irytująca i kompletnie bez sensu. Skupia się tylko na wiecznych fochach (nie wiadomo o co nawet) i niczym więcej. Rozumiem brak pewności siebie ale bez przesady. Bohaterowie stracili w moich oczach a Tessa już wgl. No słabo niestety

Oj, coś zdecydowanie nie poszło po myśli autorki w tej części.
Nie spodziewałam się fajerwerków, ale wyraźnie czuć różnicę między 1 a 2 częścią.
Przede wszystkim jest mocno zachwiana linia czasowa - w tym sensie, że jej nie czujemy. Według historii mija sporo czasu, ponad miesiąc, od wydarzeń z I części, a na kartkach można to zamknąć w... kilkunastu stronach i bum! wracamy do punktu wyjścia. No nie, to było złe posunięcie.
Bohaterowie zaczęli irytować - Cole przestał być tym fajnym "złym chłopcem", a zaczął być tym toksycznym facetem, co to zżera go zazdrość. Każde rozwiązanie tej pary to po prostu... pocałunki. Bo przecież mocny, zaborczy pocałunek naprawi wszystko, prawda? No nie, tak to nie powinno wyglądać.
Nie powiem, żebym się bawiła równie dobrze, jak przy I części, ale też nie uznaję tego, za stracony czas. Autorka, patrząc na ilość części, najwyraźniej postanowiła mocno podzielić ten czas, którzy mają bohaterowie, co spowodowało nieco rozwleczenie się całej serii. Czy na plus? Niekoniecznie. Mam mimo wszystko nadzieję, że w kolejnej części będzie lepiej, zarówno w kwestii zachowania/charakterów bohaterów, jak i w samej akcji, bo tutaj było mocno... cienko.

Oj, coś zdecydowanie nie poszło po myśli autorki w tej części.

Najlepsza cześć serii , niestety potem robi się coraz gorzej.

Najlepsza cześć serii , niestety potem robi się coraz gorzej.

Życie na studiach w nowym miejscu, dla osób które są nieśmiałe nie jest łatwe. Zadania nie polepsza fakt, że nasz chłopak jest bardzo przystojnym sportowcem - przecież to idealny partner dla każdej dziewczyny. Tessie, która ciągle zdobywa pewność siebie musi zawalczyć o swój związek, ale również o siebie, bo przecież poszła na studia nie tylko dla chłopaka, a wręcz na odwrót - to on poszedł za nią.

Muffinka została bardzo zraniona wyznaniem Cole'a,ale i jego zmieniło to niewyobrażalnie. Dobrze,że Colessa ma mocne wsparcie prawdziwych przyjaciół i Ci nie chcą pozwolić na zniszczenie ledwo co zbudowanego związku, tym bardziej,że wszyscy jeszcze przed Tessie wiedzieli o mocy uczuć Cole'a i wiedzą,że ta dwójka bez siebie nie istnieje. W końcu kończy się szkoła,impreza u Stone'ów na pewno nie przebiega tak jak powinna,ale w efekcie Cole jedzie na wakacyjną podróż z Tessą. Oczywiście między nimi nigdy nie może być długo źle,więc pokonują parę różnych problemów i idą naprzód ze swoją relacją,mimo że państwo o'Connell uważają,że młodzi są zbyt sobą zajęci. Książka jest podzielona na dwie części,druga przedstawia już wspólne kroki na Brown i nowe problemy. Cole wschodząca gwiazda ma tabun fanek,z którymi ciężko mierzyć się Tessie,tym bardziej że teksty i żarty potrafią mocno zaboleć. Cole przyrzekł sobie,że nigdy nie zrani już Muffinki,przez co i jego przytłaczają problemy dziewczyny i nie wychodzi z roli obrońcy,a to posunie go do wszystkiego...
Ta część jest słabsza od pierwszej,Cole ma tak wbite,że to przez niego cierpi Tessa,że każdy epizod wygląda tak samo:Tessie coś powiedzieli,Cole się dowiedział,jest zły,że Tessa mu nie powiedziała od razu,Tessa jest zła,bo to jakby przez niego,chce sama sobie dać radę,Cole to czuje,chce bronić swoją dziewczynę,a Tess chce chłopaka a nie obrońcę,nie chce być wieczną damą w opałach. Cole stracił swoją duszę bad boya. Jasne rozumiem ich sytuację,nie wydaje się być łatwa,ale po kilku takich akcjach to męczy,choć fajne są znowu dialogi,wszystko wiemy od bohaterów i przynajmniej nie ma tu niedojrzałych kłótni,a konstruktywne,choć monotonne rozmowy. Poznajemy też Cami,która jest świetnym charakterem i bardzo wpasowuje się w paczkę przyjaciółek Tessy. Z jednej strony problemy Colessy są trochę wyolbrzymione,inni żyją względnie spokojnie,ale to tylko przykrywka,po prostu na moment jesteśmy wpuszczeni wręcz w myśli zakochańców,którzy nie chcą się stracić i zrobią wszystko, by żyć normalnie.

Tess i Cole są naprawdę wspaniali. Ich przygody są cudownie opisane w tej książce. Kolejne Szczeguły ich historii w jeszcze bardziej wciągającej książce niż pierwsza część tego cyklu. Polecam ❤❤❤