Bad Boy's Girl 4

Okładka książki Bad Boy's Girl 4 Blair Holden
Okładka książki Bad Boy's Girl 4
Blair Holden Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Bad Boy's Girl (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Bad Boy's Girl (tom 4)
Bad Boy's Girl 4
Jaguar
2018-10-17
2018-10-17
Iwona Wasilewska
chłopak dziewczyna literatura dla młodzieży nastolatka odmiana losu uczucie Wattpad young adult literatura młodzieżowa

Chociaż tę część skończyłam już jakiś czas temu, nadal jeszcze to wszystko przeżywam.
Podczas tej książki, Cole wydaje się.... Inny. Jaki ma powód? Cóż, na mnie nie liczcie. Tego Wam nie powiem. Choć obiecuje, że to, czego ise dowiecie, was zaskoczy.
Polecam wam kolejną część tej serii i zapewniam, że czytając ją, będziecie zachwyceni.

Wkraczanie w dorosłe życie to ciąg zmian, wpływających na nasze zachowanie, kształtujących charaktery i możemy to obserwować czytając "Bad Boy's Girl 4'. Dla bohaterów książki jest to dodatkowo trudne, gdy dzielą ich setki mil i skrywane tajemnice, którą wpłyną na przyszłość ich związku. Ale czy to początek problemów?

Spodziewałam się czegoś lepszego, ale w porównaniu do poprzedniego tomu, ten spodobał mi się o wiele bardziej. Mam wrażenie, że autorka nie do końca wiedziała w pewnych momentach po co pisze i jaki to ma mieć wpływ na całą historię. Mimo wszystko fabuła była ciekawsza, przez co czytało mi się książkę przyjemniej. Irytuje mnie pokazanie Tessy jako dziewczyny, która wiecznie potrzebuje kogoś kto by ją popchnął do działania, brakuje mi w niej takiego pierwiastka z osoby dorosłej, a nie ciągłego dziecka. Mam nadzieję, że nie będzie to, aż tak widoczne w tomie kolejnym.

Z Tessą i Colem spotkałam się trzy lata temu,teraz powrót do ich dosyć dorosłego życia. Uwielbiam wiedzieć, co dzieje się dalej w życiu bohaterów i może dlatego tak bardzo nie przeszkadza mi ta część,tym bardziej,że szybko się czyta,ale zgodzę się, że jest ona dość płytka. Tessa panikuje przed nową pracą,ale (może dlatego,że książka nie jest bardzo długa) gdzieś mało tej pracy, Cole studiuje prawo,nie ma czasu, ale ten pomysł z sąsiadką taki trochę pozbawiony emocji (mimo że ogólnie dość dobry),postać niejakiego Nathana przedstawiona intrygująco a potem cicho sza,nie ma go, tu trochę Jaya,trochę Travisa i szczerze to nie wiem po prostu, jaki był motyw przewodni tej części,miało być chyba tak szybko i bez potrzebnego rozwlekania,że wyszło trochę przeciętne czytadło,które nic nie zmienia i nic nie wnosi........A ocena taka, bo jestem sentymentalna,a do tych bohaterów akurat sentyment mam :-) Chociaż.....wcześniej też było aż tak słodko???

Wydaje mi się, że na tę część autorka nie do końca miała pomysł. Moim zdaniem ten tom nic nie wnosi do całości ani w jakiś znaczący sposób nie wpływa na losy bohaterów. Przeczytałam bez większych achów i ochów.

Super. Polecam gorąco

Okładka: 7/10
Kreatywność: 5/10

Bardzo serdecznie polecam. Jestem zachwycona tą książką

Bardzo serdecznie polecam. Jestem zachwycona tą książką

Nie była zła ale znowu spodziewałam się czegoś więcej i jakiejś ciekawszej i wciągającego fabuły

Blair Holden Bad Boy's Girl 4 Zobacz więcej
Blair Holden Bad Boy's Girl 4 Zobacz więcej