Bad Boy’s Girl 3

Tłumaczenie: Iwona Wasilewska
Cykl: Bad Boy''s Girl (tom 3)
Wydawnictwo: Jaguar
Bad Boy’s Play
Bezimienna

Trzeci tom niezwykle popularnej serii, która wkrótce zostanie zekranizowana. Ponad 200 milionów pobrań na wattpadzie! Książka na międzynarodowych listach bestsellerów. Prawa filmowe sprzedane ‒ Collective Digital Studios! Tessa O’Connell to dziewczyna o wielkiej sile ducha, zdolna przetrwać w każdych warunkach. Teraz ma zamiar skorzystać z szansy, którą daje jej los, nawet jeśli oznacza to...

Trzeci tom niezwykle popularnej serii, która wkrótce zostanie zekranizowana.
Ponad 200 milionów pobrań na wattpadzie!
Książka na międzynarodowych listach bestsellerów.
Prawa filmowe sprzedane ‒ Collective Digital Studios!

Tessa O’Connell to dziewczyna o wielkiej sile ducha, zdolna przetrwać w każdych warunkach. Teraz ma zamiar skorzystać z szansy, którą daje jej los, nawet jeśli oznacza to przeprowadzkę do Nowego Jorku i rozpoczęcie zupełnie nowej pracy.

A wszystko to bez Cole’a, który przedziera się właśnie przez zasieki prawniczych studiów.

Czy po pięciu spędzonych wspólnie, cudownych latach coś jeszcze jest w stanie zagrozić miłości Tessy i Cole’a? Obydwoje wiedzą, że są sobie przeznaczeni i nie umieją bez siebie żyć, jednak nowe okoliczności oraz dzieląca ich odległość nie pozostają bez wpływu na ich relację.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/bad-boys-girl-3/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/bad-boys-girl-3/

Natalia | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Muszę przyznać, że już od dawna, czytając rożne książki z żadną nie bawiłam się tak dobrze jak z tą. Byłam bardzo ciekawa tego jak ułoży się życie Tess i Cole'a.I czy poradzą sobie z nieustannymi przeciwnościami.
A jest ich sporo. Studenckie życie wcale nie ułatwia im bycia razem. Rodzina i problemy wszystko tylko potęgują. Nie jest im łatwo. Przez co, czytelnik zostaje zabrany do świata, gdzie bardzo dużo się dzieje. Nie ma chwili na monotonnie. A postacie zarówno głównych bohaterów jak i te poboczne (przyjaciele, rodzina) są na tyle zróżnicowane, że dodaje, to tej historii barw, humoru oraz różnego spojrzenia na daną sytuację.
Tess nadal na swój sposób jest pokręcona, ale dojrzewa jest, to widoczne. Miłość jej i Cole'a jest zwariowana, burzliwa, ale przede wszystkim razem są silniejsi niż kiedykolwiek. Są, dla siebie oparciem, przyjacielem, kochankiem.
Historia nastoletniej miłości, przedstawiona w bardzo lekki i przyjemny sposób. Z radością czytałam wszystkie trzy tomy, ale...

werka777 | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Była niska samoocena bohaterki, były dokuczliwe komentarze, stanowiące konkurencję dziewczyny i wielki test miłości w nowym środowisku. Teraz, kiedy Cole staje u progu kariery gwiazdy futbolu, pojawiają się kolejne wyzwania, którym książkowa para musi stawić czoła. Udawane zerwanie, którego pomysłodawcą okazał się Cole, wymaga cierpliwości i samokontroli, a o to coraz trudniej, zwłaszcza, że Tessa postanawia po swojemu wykorzystać tę grę i nieco utrzeć swojemu chłopakowi nosa. Pomiędzy niemądrymi wyborami, zazdrością i burzą hormonów jest także czas na szczere wyznania, bardzo dojrzałe jak na bohaterów przystało. I choć to nie jest taka książka, w której kipi od namiętności, a postaci raczej oszczędnie okazują swoje emocje, jeśli chodzi o odważne posunięcia cielesne, można powiedzieć, że to mimo wszystko książka o prawdziwej miłości. Z małym akcentem romantyczności w tej części.

NIEWYMAGAJĄCA
W tle zakrapiane imprezy, pogaduszki z psiapsiółkami, ludzie pomocni i ci bez taktu....

ZaczytanaMajka | 2018-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2018

Zakończenie serii w porządku. Trochę krótsza była ta część w porównaniu ze wcześniejszymi tomami. Szkoda, bo przykro było rozstawać się z tymi postaciami i ogólnie z tą historią. Dziś zapraszam Was na recenzję trzeciego tomu z serii Bad Boy's Girl.

lub:

Miłego oglądania ;*

kruczek | 2018-06-22

BAD BOY’S GIRL 3 to ostatni już tom rewelacyjnej i pełnej emocji serii o miłości Tessy i Cole’a, która skradła serca pod 200 użytkownikom wattpada! W Polsce, seria ta okazała się za pośrednictwem Wydawnictwa Jaguar.

Autorką tej powiesić jest Blair Holden – kreatywna i barwna pisarka, której książki zajmują wysokie pozycje na międzynarodowych listach bestsellerów. Jej styl jest miły dla oka, przyjemny dla duszy i odżywczy dla wyobraźni. Bawi, porusza i wypełnia czytelnika nie tylko siłą emocji, ale i nutką miłosnej zawieruchy.

Głównymi bohaterami tej historii są Tessa i Cole – dwójka zakochanych w sobie ludzi, którzy odnaleźli swoją miłość nie pośród pięknych słów i czułych spojrzeń, a w uczuciach szczerego przebaczenia, młodzieńczego zaufania oraz ulotnej nadziei. Początek ich związku nie był ani łatwy, ani też usłany różami. Oboje doświadczyli w swoim życiu wiele smutku i bólu, które na zawsze naznaczyło ich duszę ciężkimi doświadczeniami i kompleksami. Mimo to odnaleźli w...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Powieść ta jest moim kolejnym spotkaniem z autorką, które znów przyprawiło mnie o niekontrolowane salwy śmiechu i kilka uronionych łez, ale jakby mogłoby być inaczej, skoro przez te trzy tomy zdążyłam się z nimi zżyć i pokochać każdego z osobna, choć oczywiście z pewnymi wyjątkami, których mimo największych starań, polubić się nie dało.
Może zacznę od początku.
„Bad Boy’s Girl 3” opowiada dalsze losy Tessy, zwanej też Muffinką i Cole’a, pary dziewiętnastolatków, którzy są na pierwszym roku studiów na jednej z uczelni należącej do Ligi Bluszczowej – Brown. I mogę wam zdradzić, że o ile miałam ochotę tą uroczą dwójką potrząsnąć kończąc zarówno tom pierwszy jak i drugi, tak tym razem było inaczej.
Tessa O’Connel jest dziewczyną, która przeszła wiele. W liceum była dziewczyną, z której wszyscy się wyśmiewali z powodu jej wagi, w tym dawna przyjaciółka Nicole. Obecnie, mimo, że nic jej sylwetce nie brakuje, a chłopcy gotowi są za...

Paulina | 2018-07-29
Na półkach: Czytnik, 2018, Przeczytane
Przeczytana: 29 lipca 2018

Raczej nie polecałabym tej książki dla osób, które przeczytały już w swoim życiu trochę. Wątki nie skupiające się na Tessie, są momentalnie kończone, bez żadnego wcześniejszego "głębszego" wyjaśnienia. Główna bohaterka żyje w swoim świecie i nie obchodzi ją nic poza nią samą. Jeśli autorka zdecyduje się kontynuować tą historie to będzie to klasyczne "odcinanie kuponów od wygranej".

Lotka | 2018-07-22

Recenzja pochodzi z bloga http://whothatgirl.blogspot.com/2018/07/bad-boys-girl-tom-3-blair-holden.html

Tessa była święcie przekonana, że to ona najbardziej na świecie boi się niestworzonych rzeczy, ma jakieś lęki i tylko ona podejmuje głupie decyzje. Jakie było jej zdziwienie, kiedy się okazuje, iż Cole bije ją na głowę we wszystkim. Jego pomysł z udawaniem zerwania wcale nie okazuje się tak dobry, jak przypuszczał. Tessa już dawno dochodzi do wniosku, że same słowa nic nie wystarczą. Postanawia jednak, by jej chłopak sam przekonał się o wszystkim na własnej skórze.
W między czasie na jaw wychodzą skrywane rodzinne tajemnice, które tylko pogarszają wszystko. A na domiar złego znowu wszyscy i wszystko są przeciwko ich związkowi. Sam Cole również nie zachowuje się najlepiej. Czy jest szansa, by ten związek w ogóle przetrwał?

Byłam bardzo ciekawa tego, jak autorka pokieruje losami bohaterów w trzeciej części. Zastanawiałam się też, czy trzeci tom to nie za dużo i jak tak dłużej się...

Sara23 | 2018-06-12
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 czerwca 2018

To już ostatni tom z serii Bad Boy's Girl. W końcu nadszedł czas by pożegnać się z Tessą i Cole'm, ale na pewno nie na długo! To była świetna przygoda i cieszę, że mogłam ją przeżyć.
Mija pierwszy rok studiów, Tessa i Cole wracają do domu na wakacje, ale nic nie układa się tak jak powinno... Ojciec Tessy z powodu zajmowanego stanowiska zaczyna być pod celownikiem prasy i oprócz wielu zmyślonych historyjek o nim i jego dzieciach na światło dzienne wychodzi parę rzeczy, które powinny pozostać w ukryciu. A do tego Tessa ma wrażenie, że Cole nie jest do końca z nią szczerzy, że coś ukrywa... Nie tylko ona ma swoje problemy. Pomiędzy Beth i Travisem również nie jest za wesoło, przyjaciółka musi na pewien czas uciec, ale nigdy nie zapomina o wsparciu, którego potrzebuje Tessa. Oprócz Beth jak zawsze jest przy niej Megan, Cami i Sarah, dziewczyny, o ile to bardziej możliwe niż dotychczas, zbliżają się do siebie. Tessa jednak wie, że sama musi wziąć się w garść i stawić temu wszystkiemu...

Ver-reads | 2018-07-05

Sekretny związek dwójki ludzi z pewnością nie jest prosty do ukrycia. A już na pewno nie wtedy, gdy jedno z nich jest przyciągającą wzrok wschodzącą gwiazdą futbolu, będącą nieustannie w samym środku uczelnianego, jak i medialnego szumu. Cole jednak jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, byle by tylko chronić Tessę przed wywieraną na niej presją, a tylko to rozwiązanie wydaje mu się właściwe. Nie wie jednak jeszcze wówczas, jak ciężkie stawia przed sobą zadanie, a wszystko jeszcze bardziej komplikuje fakt, że Tessa wcale nie postanawia mu tego ułatwiać. Czy będzie w stanie publicznie trzymać się od niej z daleka? I czy już zawsze będzie odgrywał rolę rycerza, który za wszelką cenę będzie bronił ukochanej?

"Co za ironia, że powierzchowne zranienia, o których zapominamy po dniu czy dwóch, dają nam blizny na całe życie, a to, co rani nas naprawdę, pozostaje niewidoczne dla oka i często nawet my sami tego nie dostrzegamy."

Jest to już trzeci tom cyklu "Bad...

Alicja | 2018-06-25

Ponieważ czytałam dwa wcześniejsze tomy i po ten zgodziłam się sięgnąć. Głupio przerywać historię nie wiedząc, co będzie dalej, a bohaterowie całkiem przypadli mi do gustu. Z pewnością nie jest to moja ulubiona autorka, ale Blair Holden potrafi zaciekawić czytelnika. Publikowała na Wattpadzie, więc styl jej pisania jest mi bliski. Sama również lubię wracać na ten portal. Tylko moje opowiadania nie są tak czytane jak jej. Czym zasłużyła na taką popularność?

Seria o Tessie i Cole'u ma wzloty i upadki. Jest ciekawa, czasem nudna, nieraz zabawna, ale i bywa irytująca. Ma wady i zalety. Pierwszy tom nieco mnie denerwowała, czułam się zmęczona wygłupami Cole'a. W drugim za to zmieniłam nastawienie i wczułam się w historię, a całość podobała mi się bardziej, niż początek. Teraz czas przyszedł na ostatni tom.

W ostatniej części autorka skupia się na udawaniu, że pomiędzy Tessą a Colem doszło do rozstania. Dlaczego? Bo Cole jest popularnym sportowcem, którego chce mieć każda dziewczyna na...