Bad Boy's Girl

Okładka książki Bad Boy's Girl Blair Holden Patronat LC
Okładka książki Bad Boy's Girl
Blair Holden Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Bad Boy's Girl (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Bad Boy's Girl (tom 1)
Bad Boy's Girl
Jaguar
2018-02-15
2018-02-15
Iwona Wasilewska
chłopak dziewczyna literatura dla młodzieży nastolatka odmiana losu uczucie Wattpad young adult

Oficjalne recenzje i

Bad boy is back in town

Link do recenzji

2071 173 73

Mam pewne pytanie
Czy ta książka ma 424 strony? Bo zakończenie, które przeczytałam jest specyficzne i naprawdę zaczęłam się zastanawiać czy nie kupiłam wybrakowanego egzemplarza 😅

Wymęczyłam tę książkę. Główna bohaterka - bardzo irytująca, cała fabuła strasznie przesłodzona, pomimo kilku trudniejszych tematów. Każdy problem (np. alkoholizm Travisa) został rozwiązany jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. I te ciągłe dziecinne kłótnie o nic... Do tego cała ta otoczka wspierająca patriarchat - wszyscy bronią dziewictwa Tessy... Obrzydliwe.

Bardzo długo dawałam szansę tej książce by w końcu stwierdzić, że jest o 200 stron za długa! Tessa to taka męcząco-jęcząca gł. bohaterka, których nie lubię a z kolei Cole to rycerz na białym koniu- zbyt idealny. Z mrocznego prześladowcy przemienia się w gościa, który broni naszą Tessę, kupuje drogie sukienki od projektantów (chłopak z liceum), jest wyrozumiały i dzielnie...

Dobra książka dla nastolatków. Najlepsza cześć z całej serii.

Uwielbiam! Jedna z niewielu książek, do której wracam regularnie co jakiś czas.

Na półkach: , , , , ,

Potrzebowałam czegoś lekkiego w przerwach pomiędzy ciężkimi książkami z gatunku fantastyki - nie zawiodłam się! Co prawda nie wszystko, co wychodzi z Wattpada jest najlepsze, ale liczyłam na to, że się nie zawiodę. Na szczęście udało się i książka wciągnęła mnie praktycznie od początku.
Wiadomo, główny motyw oklepany, ale książka nadrabia przede wszystkim lekkim stylem,...

Lekka książka, nie oczekiwałem zbyt wiele i może dlatego się nie zawiodłam. Nie jest to lektura wysokich lotów ale lekkie czytadło na nudne wieczory. Bohaterowie do zniesienia chociaż chyba Cole jakoś bardziej przypadła mi do gustu. Napisana fajnym prostym językiem dzięki czemu szybko się czyta.

Bardzo dobrze się czytało. Język jest bardzo przyjemny. Nie jest to nic ambitnego, ale zachowanie bohaterki i jej relacja z Colem jest cudowna. Naprawdę warto jeśli macie ochotę na coś zabawnego i lekkiego

Fajna, wciągająca, urocza młodzieżówka która ku mojemu zaskoczeniu była całkiem dobra i przyjemna w czytaniu.

1 850
    1 052