Patronat LC
Blair Holden Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Bad Boy's Girl (tom 1) literatura młodzieżowa
Iwona Wasilewska
Jaguar
chłopak dziewczyna literatura dla młodzieży nastolatka odmiana losu uczucie Wattpad young adult
Bad Boy's Girl (tom 1)
literatura młodzieżowa
Iwona Wasilewska

Oficjalne recenzje i

Bad boy is back in town

[ 7 ] Link do recenzji

51 / 2021

Historia typowo romantyczna. Mówi jak blisko siebie jest miłość i nienawiść. Lekko przedłużana akcja, ale akurat w tej książce wychodzi to na dobre. Fabuła lekka i przyjemna, ciekawa.

Niby tyle książek o bad boyach wyszło, a ta nadal wydaje się być oryginalna. A na pewno wciągająca. W pewnym momencie miałam wrażenie, że trochę za dużo się dzieje, tz. drama goni dramę, ale ogólnie książka bardzo na plus. Polecam!

Ogólnie fajna ale jeden tom a strasznie się wlecze....

[NIEPOCHLEBNA] RECENZJA PO PRZECZYTANIU KILKU TOMÓW, [MNÓSTWO SPOILERÓW]
W przerwie między "Lalką" a "Zbrodnią i karą" postanowiłam po dwóch latach powrócić do tej serii i może w końcu pozbyć się piątego temu gniewnie patrzącego na mnie ze stosiku książek do przeczytania. I powiem tak, liczyłam na wiele, bo gdy miałam 15 lat ta książka wydawała się naprawę interesująca i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam i naprawdę nie wiem skąd takie dobre opinie. nic mi się tutaj nie podobało. Główna bohaterka to taka jęcząca Marta z Pottera, ciągle marudzi i narzeka i do tego całkowicie skupiona na sobie. Wiem że autorka napisała dalsze losy tych bohaterów, tylko nie wiem po co. Jak dla mnie to zupełnie mogło się skończyć na tej książce.

Poddałam się bardzo szybko. Infantylna do bólu. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Od książki nie spodziewałam się, że będzie wybitnym dziełem i tak też było. Wciąż jestem zdania, że to co zostało napisane w internecie, niech tam zostanie.

Nuuuuuda!

To było moje czwarte podejście do tej książki. Nie wiem co mnie bardziej odstraszało, napis "ponad 183 milionów pobrań" czy "wattpad". Nie jest to książka do której bym wróciła, co nie znaczy, że jest zła. Czytało mi się ją dobrze, od samego początku fabuła jest do przewidzenia. Na pewno jest humor, niektóre teksty....Tytuły rozdziałów są.....Nie jest to cud, ale...

Dyskusje

1 672