The Bad Boy's Heart

The Bad Boy's Heart
1979232598
angielski
Katharys

Tessa O’Connell is a girl as in love as possible. Her goal for her freshman year of college is live wholly and love deeply, a task made easy by the spectacular man whose name reminds her of ice-cream and who supplies her endlessly with Kit- Kats. But with the couple in college, it becomes apparent that her boyfriend has the ability to charm the pants off of everything with a pulse. When status quo, clingy college girls, old insecurities and her slightly neurotic tendencies cause Tessa to question whether she can actually make the relationship work, it’s up to Cole to show her that he’s never letting go. Bu even for Cole Grayson Stone it’s not easy to convince his Shortcake of never ending devotion as time apart, communication problems and a quirky new group of friends start to unravel the delicate thread that binds the two together. Can the boy who once protected her from the world protect Tessa from herself?

źródło opisu: goodreads.com

źródło okładki: goodreads.com

Natalia | 2018-04-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 25 kwietnia 2018

Ta część jest nieco inna niż poprzednia. Jest słabiej, już nie tak intrygująco. Dzieje się tu mniej ekscytujących rzeczy i jest poważniej.
Bo Tessa i Cole wkraczają w nowy etap w swoim związku. Kryzys zostaje zażegnany, a oni cieszą się sobą. Ona wciąż jest tak samo zabawna, a on opiekuńczy.
Zaczynają też życie studenckie, które wiele zmienia. Jest, to nieuniknione, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Jak, to w większości związków tak, też nasi główni bohaterowie przechodzą przez lepsze i gorsze momenty bycia razem. Tessa wykazuję się większą dojrzałością niż za czasów liceum.
Jest, to książka o młodzieńczej miłości i wielu problemach, które tej relacji towarzyszą. Jest, to dość poplątane. Zakończenie może sugerować pojawienie się kolejnej części, ale jak, dla mnie ta historia mogłaby się już jakoś sensownie zakończyć. Może przeczę sama sobie, ale jeśli wyjdzie kolejny tom, to po niego sięgnę.

Kiedy na początku roku dostałam do przeczytania pierwszy tom serii Bad Boy’s Girl nawet przez chwilę nie podejrzewałam, że opowiadanie umieszczone na Wattpadzie podbije moje serce w tak spektakularny sposób, by na końcu roztrzaskać je w drobny mak. Niecierpliwie czekałam na premierę Bad Boy’s Girl 2 z nadzieją, że tym razem obędzie się bez takich bolesnych upadków. Jak było w rzeczywistości?

gosia | 2018-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2018

Hmm ..sama nie wiem jak ocenić tą część,książka bardzo dobra,Tessa w dalszym ciągu ma ogromne poczucie humoru ,a Cole jest nadal taki opiekuńczy i stara się udowodnić dziewczynie że dla niego jest najważniejsza...ale czegoś jednak mi w niej brakowało..
Po koszmarnych wydarzeniach z poprzedniej części Cole próbuje odzyskać swą ukochaną...jest w tym baaardzo zdeterminowany...Jest czasami słodki i taki kochany...Jak oczywiście można się domyśleć Tessa daje Colowi szansę. Sytuacja się zmienia ponieważ wyjeżdżają na studia,gdzie Cole oblegany jest przez śliniące się fanki na każdym kroku..Czy Tessa sobie z tym poradzi? Czy będzie w stanie zawalczyć o swojego faceta..Chwilami zachowanie Cola było trochę irytujące,no ale za to zapewne zostanie ,,ukarany,,w kolejnym tomie,więc czekam z niecierpliwością.. a tę część polecam :)

hawi86 | 2018-05-01
Przeczytana: 01 maja 2018

Jak ja lubię tę parę!
Książkę czyta się błyskawicznie i jest mega zabawna.
Polecam, tak samo dobra jak pierwsza część. Teraz z niecierpliwością muszę czekać na trzecią część.

werka777 | 2018-05-30
Przeczytana: 30 maja 2018

DROBNE ZMIANY
Akcja powieści zaczyna się od rozstania. Depresja, w której pogrążona jest główna bohaterka, przelewa się przez każdą stronę. Brak komunikacji pomiędzy zakochanymi w sobie dotąd na zabój bohaterami, tylko pogarsza sprawę. Jak dochodzi zatem do zgody? Tego zdradzić Wam nie mogę, ale… To dopiero początek drugiej części. Głównym wątkiem tego tomu jest przecież studenckie, wcale niełatwe życie. Bo nikt nie powiedział, że potem będzie już zawsze bezproblemowo i przyjemnie. W efekcie dochodzi do drobnej ewolucji w przypadku samych bohaterów. Ona nadal pozostaje zabawna, nieco dojrzewa, choć zaczyna popadać w huśtawki nastrojów. On z kolei potrafi pokazać swoją męską, przekonującą stronę, ale zdarzyło mu się delikatnie wyprowadzić mnie z równowagi. Moja sympatia kierowana względem kreacji postaci nie ucierpiała i ma się dobrze. Co więc w przypadku jakości treści kontynuacji?

JAKA JEST TA CZĘŚĆ? SPOKOJNIEJSZA.
Lekkie pióro autorki i wiarygodne dialogi sprawiają, że...

ZaczytanaMajka | 2018-05-15
Przeczytana: 15 maja 2018

Ten tom jest inny. Spokojniejszy, nie tak intrygujący, jak wcześniejszy, ale warty uwagi. Obowiązkowy dla fanów, którzy pokochali tę serię. Ja już nie mogę doczekać się kontynuacji! I liczę na to, że konsekwencje, z jakimi spotka się Cole, pokażą mu, że czasami głupio postępuje. Oczywiście nie martwię się o to, że trzeci tom będzie równie zabawny i uroczy.

lub

Miłego oglądania! ;*

Po zakończeniu pierwszej części serii potrzebowałam chwili oddechu od twórczości Blair Holden i mimo że po zakończeniu pierwszego tomu byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów, przed sięgnięciem po kontynuację przeczytałam coś innego. Ale już nie przedłużając, powiem Wam, co sądzę o tej części. A o pierwszym tomie możecie przeczytać >tutaj<.

Tessa czeka na zakończenie roku i otrzymanie dyplomu ukończenia szkoły. Wraz z przyjaciółkami planuje wakacje. Niedługo później wyrusza na uniwersytet, na którym ma zamiar studiować. Jednak oprócz bagażu i chłopaka zabiera ze sobą masę starych problemów. Rzeczywistość jest zupełnie inna od tego, co dziewczyna sobie wyobrażała.

Tak jak już wspomniałam, pierwszy tom zakończył się w takim momencie, w którym pewnie nie jedna czytelniczka chciała od razu sięgnąć po drugi tom i sprawdzić co dalej z losami Tessy i Cole'a. Ja jednak musiałam odrobinę odpocząć i kiedy już sięgnęłam po drugą część, nie byłam do końca...

Katarzyna | 2018-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2018

Wypadałoby nie być gołosłowną i skoro oceniam tak nisko - uzasadnić.

Pomijam kwestie językowe i stylistyczne, ponieważ autorka po prostu robi w tym przypadku "kopiuj wklej" z typowej (o tym jak fatalnej uprzejmie przemilczę) stylistyki na watpadzie. Wszystko i wszystkie tamtejsze twory są napisane dokładnie na to samo "kopyto" (jak nigdzie określenie pasujące jak ulał).

Świat przedstawiony w powieści składa się z samych:
- narcystycznych,
- upośledzonych emocjonalnie,
- głupio wrednych i mściwych,
- żałośnie się nad sobą użalających,
- nie dostrzegających niczego poza czubkiem własnego nosa

nastolatków.

Świat jest czarno biały, albo wszyscy są dobrzy albo są źli i nieżyczliwi. Obowiązuje także podwójna moralność w której krzywdy wyrządzone głównej bohaterce są be, ale takie same wyrządzone jej antagonistce już ok. Osią zaś głównej fabuły są wymyślone problemy, które trzeba na potrzeby historii uwiarygadniać dodatkowymi dramami (o bosz, on chodzi na imprezy na które ja nie...

Alysane | 2018-05-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 16 maja 2018
Ania | 2018-05-23

Poprzednia część z serii "Bad Boy's Girl została zakończona w takim punkcie, że nie mogłam doczekać się kontynuacji losów Tessy i Cole. W drugiej części poznajemy dalsze zmagania młodej pary po incydencie z namolną Eriką. Cole robi wszystko, aby na nowo odbudować zaufanie Tessy i stara się być dla niej wsparciem. Nastolatka wybacza mu błędy i kochankowie razem wyjeżdżają do collegu. Dorośli uważają, że związek tych dwojga nie jest skazany na powodzenie, ponieważ są za młodzi, muszę wyszaleć się i znaleźć swój prawdziwy cel w życiu. Czy będą mieli rację? A może młodzi udowodnią, że ich miłość pokona wszelkie przeciwności i wspólnie spędzą cztery lata poza domem? Czy Tessa będzie w stanie zaakceptować fakt, że jej przystojny chłopak jest w centrum uwagi, a ona ma konkurencję?

Blair Holden ma bardzo lekkie pióro. Jej powieści czyta się z wielką przyjemnością i niezauważalnie ubywa nam stron do końca historii. Cieszę się, że mogłam poznać dalsze losy tej dwójki, dowiedzieć się jakie...