The Mafia and His Angel: Part 1

Okładka książki The Mafia and His Angel: Part 1 Lylah James
Okładka książki The Mafia and His Angel: Part 1
Lylah James Wydawnictwo: Amazon Kindle Seria: Tainted hearts kryminał, sensacja, thriller
Tainted hearts
Amazon Kindle
2017-08-01
2017-08-01

Moje pierwsze wrażenie po przeczytaniu tej trylogii było: O MÓJ BOŻE! Dlaczego nikt wcześniej nie powiedział mi o niej.

Historia Ayli i Alessio pochłonęła mnie całkowicie. Fabuła totalnie zapiera dech w piersiach i wsród licznych książek tego gatunku była dla mnie wjątkowa i oryginalna.

Muszę przyznać, że po przeczytaniu wielu książek z wątkiem mafii, bardzo ciężko mnie zaskoczyć jej fabułą i utrzymać moje zaintersowanie do samego końca. Autorce Lylah James udało się to w 100% ponieważ zaserwowała mi niebywałą historię, gdzie w nieoczekiwany sposób zderzają się ze sobą dwa mafijne światy -rosyjskiej i włoskiej.
Ayla i Alessio pochodzili z wrogich sobie mafii. Całe życie Ayli było jak jeden wielki koszmar i jedyne o czym marzyła to uciec z tego piekła, które nigdy nie było dla niej domem. Splot przypadku, a może przeznaczenia sprawił, że wylądowała w domu mafijnego bossa wrogiej mafii. Można by stwierdzić, że dziewczyna trafiła z deszczu pod rynnę, jeśli Alessio wiedziałby kim tak naprawdę jest Ayla. Tak zaczyna się mroczny, mafijny romans, który trzyma w napięciu do ostatniej strony. Można się przy nim zarówno wzruszyć i przeżyć jazdę na totalnym emocjonalnym mrocznym rollercoasterze.
Do tej pory nigdy nie czytałam o tak skrzywdzonej bohaterce. Moje serce krwawiło z powodu okrutnego losu jaki spotkał Aylę w jej rodzinnym domu. Całe jej życie było otoczone strachem i przemocą.
Alessio był bezwzględnym, ale jednocześnie najprzystojniejszym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek spotkała. Był nieprzewidywalny, arogancki i niebezpieczny. Życie i tragiczne wydarzenia z przeszłości ukształtowały to, kim był dzisiaj. Jego serce już dawno zostało wyrwane z piersi i od tego momentu stał się pozbawionym emocji i pałającym chęcią zemsty, rozdartym na strzępy człowiekiem.
Ich związek nie był łatwy, ale pełen pasji i pożądania. Ich uczucia wzrastały bardzo powoli, ale kiedy eksplodowały, to z pełną siłą. Jednak przyjdzie im sie zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu, nim w końcu zaznają spokojnej i spełnionej miłości.
Uwielbiam, jak autorka Lylah James wciągnęła mnie w tę historię. Każda książka w tej trylogii wnosi coś nowego i nieoczekiwanego do fabuły. Styl w jakim pisze autorka całkowicie hipnotyzuje czytelnika i coraz głebiej wciąga w świat mafii.

Od 2019 roku Lylah James stała się jedną z moich ulubionych autorek i mogę z całą odpowiedzialnością polecić Wam jej twórczość, ponieważ jej historie całkowicie chwytają moje serce, umysł i duszę.

• Po angielsku
  • Mafia
  • In English
  • 2019 r.
  • New Adult
  • Czytane na tablecie\ komórce.
  • ENG

Dodaj cytat z książki The Mafia and His Angel: Part 1