Ordynacja podatkowa, NIP 2017

Wydawnictwo: Infor PL
inne
LubimyCzytać

W publikacji omówiono reguły działania administracji podatkowej, które wprowadzono ustawą o administracji podatkowej. Książka zawiera również przewodniki po zmianach w przepisach Ordynacji podatkowej i NIP zawierające porównanie treści przepisów przed i po zmianie oraz komentarze ekspertów objaśniające każdą wprowadzoną zmianę. Dzięki temu łatwo można dowiedzieć się nie tylko na czym polega zmiana, ale też dlaczego została wprowadzona i czemu ma służyć.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!