Zamknij usta. Podręcznik oddychania metodą Butejki

Okładka książki Zamknij usta. Podręcznik oddychania metodą Butejki Patrick McKeown MA
Okładka książki Zamknij usta. Podręcznik oddychania metodą Butejki
Patrick McKeown MA Wydawnictwo: Butejko.pl zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Butejko.pl
2018-02-26
2018-02-26
9781909410114

Nie ma sensu traktować tych treści jako prawd objawionych, ale warto wyciągnąć z nich pożytek dla siebie. Ja zaczęłam. Zobaczymy, co to przyniesie. ☺ Na pewno jest to wszystko jest bardzo ciekawe.

To nie jest książka do czytania, to jest podręcznik do przepracowania. Nie jestem astmatykiem, ale od 5-6 lat mam katar sienny, choć jako dzieciak i nastolatek nie miałem takich problemów.

Od 3 dni pracuję z oddechem wedle zaleceć, by odblokować nos (wiedzieliście, że "dmuchanie" nosa pogarsza tylko katar?:) - dzisiaj obudziłem się bez zatkanego nosa, a w trakcie dnia choć nos jeszcze chce się wypełnić wiadomo czym, to reaguję świadomie na to i zmniejszam dopływ potwietrza. Dla mnie dosłowna eureka, zaklęta w oddechu...

Polecam do przetrenowania - wszystko bardzo porsto rozpisane.

• Zdrowie
  • Kupić_e-book