Zdrowy mózg. Jak zatrzymać demencję i poprawić funkcje poznawcze mózgu

Wydawnictwo: Czarna Owca
nauka, poradnik
zdrowie, medycyna

"Zdrowy mózg" to najnowsza książka dr. Stevena Masleya, autora bestsellerowych poradników medycznych. Tym razem Masley skupia się na tym, jakie skutki dla naszego mózgu ma podwyższony poziom cukru we krwi – od zaburzeń funkcji poznawczych do utraty pamięci. Współczesne dieta i styl życia sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych demencją. Obydwa te...

Współczesne dieta i styl życia sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych demencją. Obydwa te problemy są ze sobą ściśle powiązane – ich występowanie to skutek wyborów życiowych, które prowadzą do zwiększenia odporności na insulinę.

Wykorzystując najnowsze wyniki badań oraz lata doświadczeń z pacjentami, Steven Masley opracował program, który wskaże drogę do odzyskania kontroli nad własnym organizmem.

"Zdrowy mózg" to:

proste i przystępne wyjaśnienie tego, jak poziom cukru we krwi wpływa na choroby serca i utratę pamięci,
naukowo udowodniony plan powstrzymania czynników zwiększających ryzyko utraty pamięci,
oparty na wiedzy medycznej program ulepszający działanie mózgu,
50 przepisów na łatwe do przyrządzenia potrawy, które pomogą twojemu mózgowi oraz sercu,
Codziennie czynności, które poprawią twoją sprawność umysłową i fizyczną oraz przyspieszą metabolizm.

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!