Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału

Okładka książki Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału Kinga Błaszczyk-Wójcicka, Ida Kulawik
Kinga Błaszczyk-WójcickaIda Kulawik Wydawnictwo: Galaktyka kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Galaktyka
2017-10-30
2017-10-30
kucharskie gotowanie zrdowe słodycze wegetariańskie wegańskie przepisy

Okładka książki Roślinna kuchnia miłości Katarzyna Cichoń, Ida Kulawik
Roślinna kuchn... Katarzyna Cichoń, I...
Okładka książki Roślinna kuchnia polska Katarzyna Cichoń, Ida Kulawik
Roślinna kuchn... Katarzyna Cichoń, I...
Okładka książki Veganbanda. Roślinne przepisy dla małych i dużych Ida Kulawik, Agnieszka Skopińska
Veganbanda. Ro... Ida Kulawik, Agnies...

Pierwsza polska ksiazka o weganskich slodyczach!

- malo skladnikow
- szybkie do przygotowania
- zdrowe
- bez duzej ilosci dziwacznych skladnikow
- PYSZNE!

uwielbiam przepisy z veganbandy, czesto je gotuje, zdecydowanie polecam!

Pierwsza polska ksiazka o weganskich slodyczach!

- malo skladnikow
- szybkie do przygotowania
- zdrowe
- bez duzej ilosci dziwacznych skladnikow
- PYSZNE!

uwielbiam przepisy z veganbandy, czesto je gotuje, zdecydowanie polecam!

Bardzo pomocna książka. W środku znajdziesz wiele ciekawych, zdrowych i prostych przepisów na przepyszne desery. Chociaż książka ma jeden minus - ile można jeść kaszę jaglaną i sojowe mleko, z których jest zrobione większość ciast.

• Kulinarne
  • Książki kucharskie
  • Kulinaria
  • Weganizm/wegetarianizm
  • Dietetyka

Dodaj cytat z książki Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału