ROZWIŃ ZWIŃ

Roślinna kuchnia polska

Okładka książki Roślinna kuchnia polska
Katarzyna CichońIda Kulawik Wydawnictwo: Dwie Siostry kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Dwie Siostry
2020-06-01
2020-06-01

Okładka książki Veganbanda. Roślinne przepisy dla małych i dużych Ida Kulawik, Agnieszka Skopińska
Ocena 7,2
Veganbanda. Ro... Ida Kulawik, Agnies...
Okładka książki Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału Kinga Błaszczyk-Wójcicka, Ida Kulawik
Ocena 8,2
Słodka kuchnia... Kinga Błaszczyk-Wój...

więcej Więcej

Chcesz zrezygnować z mięsa albo jesteś wegetarianinem, ale ciągle tęsknisz za smakami z dzieciństwa? Czy tak jak my, jesteś alergikiem i pragniesz bezglutenowych wersji babcinych przepisów? I do tego zdrowszych. Albo gotujesz tradycyjnie po polsku, czyli tłusto i potrzebujesz zmiany. To tu będzie lżej, a skutkiem ubocznym będzie zdrowie.

Jeśli choć na jedno pytanie...

• 2020
  • Żywność, diety i przepisy
  • Posiadam-wersja papierowa
  • Kulinarne przygody...🍕🍉🍟🍤🥝🍖🍩🍰😋
  • Chcę w prezencie
  • -- DOC: MOT: Vegan

Dodaj cytat z książki Roślinna kuchnia polska