Roślinna kuchnia polska

Ida KulawikKatarzyna Cichoń Wydawnictwo: Dwie Siostry kulinaria, przepisy kulinarne
Dwie Siostry
kulinaria, przepisy kulinarne
2020-06-01

Okładka książki Veganbanda. Roślinne przepisy dla małych i dużych Ida Kulawik, Agnieszka Skopińska
7,2
Veganbanda. Ro... Ida Kulawik, Agnies...
Okładka książki Słodka kuchnia roślinna. Zdrowe desery, ciasta i słodycze bez nabiału Ida Kulawik, Kinga Błaszczyk-Wójcicka
8,2
Słodka kuchnia... Ida Kulawik, Kinga ...

Chcesz zrezygnować z mięsa albo jesteś wegetarianinem, ale ciągle tęsknisz za smakami z dzieciństwa? Czy tak jak my, jesteś alergikiem i pragniesz bezglutenowych wersji babcinych przepisów? I do tego zdrowszych. Albo gotujesz tradycyjnie po polsku, czyli tłusto i potrzebujesz zmiany. To tu będzie lżej, a skutkiem ubocznym będzie zdrowie.

Jeśli choć na jedno pytanie...

• Żywność, diety i przepisy
  • .2020
  • Kuchnia
  • Kulinarne przygody...🍣🍰🍕😋
  • 2020

Dodaj cytat z książki Roślinna kuchnia polska