Barbara Bisha

Czas gna jak szalony i chyba nikt nie odczuwa tego tak bardzo jak oni. Jeszcze wczoraj poznali się w barze, dziś ze sobą zamieszkali, a jutro? Jutro okaże się, że czas najwyższy spoważnieć. Powracamy do Tobiasza i Michała wciąż zmagających się z upływem czasu, licząc na to, że po drodze nie przeoczą nic ważnego. Tylko co będzie, jeśli nagle okaże się, że nic nie jest takie, jak pamiętaliśmy? Obudź się! Marzenia i koszmary już dawno stały się jawą. Co teraz zrobisz?

źródło opisu: strona książki

źródło okładki: strona wydawcy - Ridero