Zostać do Rana

Okładka książki Zostać do Rana
B.D.B. Wydawnictwo: Ridero Cykl: Czas na Wyczerpaniu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Czas na Wyczerpaniu (tom 1)
Ridero
2017-09-28
2017-09-28
zostać do rana LGBT gej obyczajowe romans

Odniosłam wrażenie jakby autorka książki pisała ją bardzo długo zapominając pociągnąć dalej urwane wątki. Jeden rozdział napisany o tym, następny o czymś innym. Takie zabiegi sprawiały, że nie można było się za bardzo zżyć z bohaterami.

Dodaj cytat z książki Zostać do Rana