Zostać do Rana

B.D.B. Wydawnictwo: Ridero Cykl: Czas na Wyczerpaniu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Ridero
zostać do rana LGBT gej obyczajowe romans
Czas na Wyczerpaniu (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
zostać do rana LGBT gej obyczajowe romans

Odniosłam wrażenie jakby autorka książki pisała ją bardzo długo zapominając pociągnąć dalej urwane wątki. Jeden rozdział napisany o tym, następny o czymś innym. Takie zabiegi sprawiały, że nie można było się za bardzo zżyć z bohaterami.

Dyskusje

• LGBT
  • Do kupienia
  • 2018
  • Chcę w prezencie
  • Romanse i podobna tematyka
  • Przeczytane - 2018 (24 551)
  • Praca

Dodaj cytat z książki Zostać do Rana