Jak i o czym po angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Wydawnictwo: Poltext
iskierski

Rozmawiaj po angielsku! Zostałeś zaproszony przez osobę anglojęzyczną na kawę lub do restauracji? Obawiasz się rozmowy przy stole albo złożenia zamówienia u kelnera? A może chcesz wyjechać na wycieczkę – w góry czy nad morze – i nie czujesz się pewnie w rozmowie o przyrodzie i pogodzie? W każdej sytuacji poradzisz sobie śpiewająco, czerpiąc z tej książki potrzebne słówka lub wyrażenia. Jak i...

Rozmawiaj po angielsku!

Zostałeś zaproszony przez osobę anglojęzyczną na kawę lub do restauracji?
Obawiasz się rozmowy przy stole albo złożenia zamówienia u kelnera?

Jak i o czym po angielsku? to angielskie zwroty przydatne w różnych sytuacjach życia codziennego i w relacjach społecznych.

Szczegółowo opracowane rozdziały tematyczne: jeden temat – jeden rozdział.
Słówka i zwroty związane z jednym tematem zostały zgromadzone w jednym miejscu, aby można je było łatwiej opanować.
Każdy rozdział rozpoczyna słowniczek oraz frazy i wyrażenia związane z tematem rozdziału. Czasami po słowniczku zamieszczone są krótkie historyjki ilustrujące,jak użyć słówek i zwrotów w nim podanych.
Hasła czasownikowe i przymiotnikowe są podane razem z łączącymi się z nimi przyimkami, a hasła rzeczownikowe razem ze złożeniami czasownikowymi

Naucz się przydatnych zwrotów angielskich i osiągnij swobodę wypowiedzi po angielsku!

źródło opisu: http://www.poltext.pl

źródło okładki: http://www.poltext.pl